​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Mail
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


MAKYAJ TRENDİ

2 KATLI ŞEFFAF MAKYAJ KUTUSU – İSMİNİZE ÖZEL

Pleksi Makyaj Organizeri

139

139,00 TL

Pleksi makyaj organizeri sayesinde kozmetiklerinizin hepsini belli bir düzen içinde görebilir, aradığınızı daha hızlı bulabilirsiniz. Kutunun boyutları 20x15x12cm ölçüsündedir. İki çekmeceli kutunun özel kristalden taşlı kulpları vardır. Çok şık görünen bu makyaj kutusunun üzerine isteğe bağlı olarak isim de yazdırabilirsiniz. Hem makyaj malzemelerinizin düzenli kalması hem de hijyen açısından oldukça iyi bir alternatif olan bu şeffaf makyaj kutusunu sevdiklerinize de güzel bir hediye olur.

Birlikte Kullan
ŞEFFAF FIRÇA KUTUSU – ÜSTÜ KAPAKLI

Makyaj Trendi

ŞEFFAF FIRÇA KUTUSU – ÜSTÜ KAPAKLI

Pleksi Makyaj Organizeri

49,90 TL
HIZLI İNCELE
- Şeffaf parlak pleksi malzemeden üretilmiştir. İki çekmeceli kutunun özel kristalden taşlı kulpları vardır. Kutunun boyutları 20x15x12cm ölçüsündedir.

- Kim Kardashian’ın kullandığı makyaj kutusu modelidir.

- Kutuyu isimli ve isimsiz olarak tercih edebilirsiniz. İsimsiz seçtiklerinde kargo Makyaj Trendi tarafından hemen gönderilir. Üzerine isim yazılmasını isterseniz, tedarikçimiz ayrı olarak en az 24 iş saati sonrasında paketinizi kargoya verebilir.

- Bu şeffaf yani pleksi makyaj organizeri sayesinde makyaj malzemelerinizi “bir köşede” unutma ihtimaliniz artık ortadan kalkar. Bu yüzden sürekli benzer makyaj malzemeleri almaktan da kurtulup, masrafınız azalır.

- Çekmeceli olduğundan fondötenleriniz pudralarınızı bir kategori yapıp, rujlarınızı da ayrı bir çekmeceye koyabilirsiniz

- Ürünlerinizin tozlanmasını da önlemiş olursunuz.

- Özel günler için özel ve şık bir hediye alternatifi olur.

 - İsime özel olduğu için iade veya değişim yapılamamaktadır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Makyaj Trendi
ŞEFFAF FIRÇA KUTUSU – ÜSTÜ KAPAKLI
50
Pleksi Makyaj Organizeri

Pleksi makyaj organizeri sayesinde fırçalarınızın hepsini belli bir düzen içinde görebilir, aradığınızı daha hızlı bulabilirsiniz. Kutunun boyutları 10x10x20cm ölçüsündedir. Kutunun üstü kapaklıdır. Hem makyaj fırçalarınızın düzenli kalması hem de hijyen açısından oldukça iyi bir alternatif olan bu şeffaf makyaj kutusu, görünümüyle de oldukça şıktır.49,90 TL