​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SPONGE APPLICATOR REFILL
%50
MAKE UP FOR EVER

SPONGE APPLICATOR REFILL

6'Li Sünger Aplikatör Yedeği

13

13,00 TL


26,00 TL

222 No.lu fırça sapı için küçük sünger aplikatör yedekleri olan bu ürünün; şeffaf çantasında 6 adet sünger başlık bulunmaktadır.

Birlikte Kullan
SPONGE APPLICATOR - 222

Make Up For Ever

SPONGE APPLICATOR - 222

Sünger Aplikatör

19,00 TL 38,00 TL
HIZLI İNCELE
222 No.lu fırça sapı için küçük sünger aplikatör yedekleri. İki farklı şekil: 222 No.lu fırça gibi yuvarlak ve hassas uçlar (yeni şekli). Kullanılması tavsiye edilen ürünler: Kalem, toz ve sıkıştırılmış pudralar.
Aplikatörlerin bu iki şekli, renklerin ya da sedeflerin gözlerinize dağılmasını ya da gözlerinizin altına düşmesini önleyerek makyaj ürünün kolayca alınıp uygulanmasını sağlar. Oval aplikatörler, ürünleri gözlerinize uygulamak için kullanılır ve ince aplikatörler ürünleri yüksek bir hassasiyetle almak ya da karıştırmak için kullanılır.
Makyaj uzmanları sırayla çok sayıda modele makyaj uygulamak zorunda kaldıklarında sistematik olarak fırçanın ucunu değiştirmek için bu yedek ürünleri kullanabilirler ve böylece kusursuz bir şekilde hijyenik uygulama yapılmasını garanti altına almış olurlar.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
SPONGE APPLICATOR - 222
19
Sünger Aplikatör

Zorlu ürünlerin eşit bir şekilde uygulanması için yoğun, yuvarlak şekilli sünger ucu bulunan bir aplikatördür. 246 No.lu yedeklerle uyumludur.38,00 TL 19,00 TL