​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

BENEFIANCE NUTRIPERFECT SET

Olgun Ciltler için Üstün Yaşlanma Karşıtı Bakım Seti

359

359,00 TL

Shiseido Benefiance Nutriperfect Set, Nutriperfect Day Cream 50ML, Benefiance Extra Creamy Cleansing Foam 50ML, Benefiance NutriPerfect Pro-Fortifying Softener 75ML ve Ultimune 5ML’den oluşuyor. 50’li ve 60’lı yaşlarında hormonal değişikliklere bağlı olarak kırışıklık, renk ve sıkılık kaybı sorunları yaşayan kadınlar için idealdir. Setin içerisinde makyaj çantası hediyesi de vardır. Setin gerçek fiyatı: 1.046 TL. Ürünlerin detayları aşağıdadır.

Shiseido Benefiance Nutriperfect Set detayları:

Nutriperfect Day Cream 50ML (Gündüz Kremi): Yaşlanmayla birlikte hormonal değişimlerin neden olduğu kırışıklık, renk bozulmaları ve esneklik kaybı yaşayan olgun ciltler için özellikle tasarlanan çok güçlü koruma özelliği olan gündüz kremi. Kuruluğa, çevresel zararlı etkilere ve UV ışınlarının etkilerine karşı korur. Cildi sıkılaştırarak yüz hatlarının daha genç bir görünüme kavuşturur. Kırışıkları azaltarak kusursuz ve genç bir görünüm sağlar.

Benefiance Extra Creamy Cleansing Foam 50ML (Temizleme Köpüğü): Zengin içerikli köpüren temizleyici yaşlanma izlerine neden olan kirleri ve yüzey hücrelerini cildin hayatsal nemini bozmadan temizler. Shiseido'ya özel nem tutucu içerik olan Bio-Hiyalüronik asit ile taze ve nemli bir cilt bırakır.

Benefiance NutriPerfect Pro-Fortifying Softener 75ML (Güçlendirici Losyon Tonik): Nem oranında azalma yaşayan olgun ciltler için özel tasarlanmış son derece etkili bir yumuşatıcı ve güçlendirici losyon tonik. Shiseido’ya özel Nutrition Infusing Technology (besin aşılama teknolojisi), Carnosine DP’nin cildin derin katmanlarına anında nüfuz ederek nemliliğin artmasına yardımcı olur. Cilt sıkılaşır, yumuşar ve içeriden esneklik kazanır.

Ultimune 5ML (Cildin Bağışıklığını Güçlendiren Konsantre): Güzellik cildinizin bağışıklık sisteminde saklıdır. Shiseido’nun eşsiz üretimi Ultimune Complex™, cildin çok yönlü savunma gücünü sağlayan Langerhans hücrelerinde azalan savunma fonksiyonunu artırmaya yönelik olarak çalışır. Cildin bağışıklığını güçlendiren bu konsantre; yaşlanma belirtilerine, iç ve dış etkenlere karşı, cildin çok yönlü savunmasını artırır ve cilt fonksiyonlarınız en iyi potansiyeline ulaşır.

Shiseido Benefiance Nutriperfect Set, kullanılmaya başlandığı günden itibaren, cildinizdeki 3 temel alanda mükemmel sonuçlar yaratır:

- Anında cilt yüzeyiniz daha pürüzsüz, daha esnek, daha doğal, daha nemli
- Bir haftada cilt tonunuz daha parlak, daha ışıltılı, daha dengeli, daha berrak
- Dört haftada cilt hatlarınız daha az kırışık, daha az ince çizgili, daha esnek,daha sıkı hale gelecektir.
1. Adım / Cleansing Foam 50ML (Temizleme Köpüğü): Cildinizi hafif masaj hareketleriyle güzelce temizleyin.

2.Adım / Softener 75ML (Güçlendirici Losyon): Bakımın 2.adımı yumuşatıcı tonik. Bir pamuğa döktüğünüz ürünü yüzünüze uygulayın.

3. Adım / Ultimune 5ML (Cildin Bağışıklığını Güçlendiren Konsantre): Cildinizin bağışıklığını güçlendirmek ve üzerine uygulayacağınız kremin etkisini arttırmak için Ultimune’u cildinize uygulayın.

4. Adım / Nutriperfect Day Cream 50ML (Gündüz Kremi): Cilt bakımınızı tamamlayan gündüz kreminizi yüze uygulayın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL