​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

SHEER EYE ZONE CORRECTOR SET

Sheer Eye Zone Corrector Seti

139

139,00 TL

Shiseido Sheer Eye Zone Corrector Set göz çevresine sağlıklı ve aydınlık bir görünüm verir. Koyu halkaları giderir. Set detayları aşağıda yer alıyor.

Birlikte Kullan
SHEER AND PERFECT FOUNDATION SPF15

SHISEIDO

SHEER AND PERFECT FOUNDATION SPF15

Yenilikçi Işık Yansıtma Teknolojisi ile Cildi Güzelleştiren Fondöten SPF15

149,00 TL
HIZLI İNCELE

Sheer Eye Zone Corrector 102 3.8 ml: Göz çevresindeki koyu halka görünümünü nötralize eder, aydınlık bir bakış sağlar. İnce yapısı ile doğal ve sağlıklı bir görünüm verir.

Ibuki Eye Correcting Cream 5 ml: 24 saat nem etkisi ile kuruluğun neden olduğu ince çizgi görünümünü, koyu halka görünümünü ve şişkinliği azaltır.

Mini Luminizing Color Trio BL215 0.2 gr: Uzun süre kalıcı formülü ile renkleri saatlerce korur. Hassas göz derisine zarar vermez, nemlendirir.

Mini Mascara Full Definition 2 ml: Kirpikleri tek tek ayırır ve onlara hacim verir.

Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
30ML
SHEER AND PERFECT FOUNDATION SPF15
149
Yenilikçi Işık Yansıtma Teknolojisi ile Cildi Güzelleştiren Fondöten SPF15

Shiseido Sheer and Perfect Foundation SPF15, cildin doğal güzelliğini kapatmadan kızarıklık, kuruluk gibi sorunları gideren ve geniş gözenekleri gizleyen yağsız likit fondötendir. Tamamlayıcı renk teknolojisi ile üretilmiştir. Böylece ciltteki renk kirliliğini önler, cilt tonu farklılıklarını kusursuz şekilde eşitler. Gün boyu tazeliğini korur, cildi nemlendirir. Güneş koruma faktörü 15’tir. Orta kapatıcılıkta, hafif ve akışkan bir fondötendir. Doğal ama aydınlık bitişlidir. Özellikle karma ve yağlı ciltlere uygundur. 30ML.
RENK149,00 TL