​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

SKIN EMPOWERING SET

Yaşlanma Karşıtı Cildi Güçlendirici Bakım Seti (Erkekler için)

230

230,00 TL

Shiseido Skin Empowering Set, erkekler için yaşlanma karşıtı cildi güçlendirici ürünlerden oluşuyor. Skin Empowering Cream 5ML (Canlandırıcı Krem), Cleansing Foam 30ML (Yüz Temizleyicisi), Total Revitalizer Eye 15ML (Göz Çevresi Kremi), Active Energizing Concentrate 7ML (Enerji Veren Konsantre) setin içerisindeki ürünlerdir. Setin gerçek fiyatı: 852TL'dir. Ürünlerin detayları aşağıdadır.

Shiseido Skin Empowering Set:

Shiseido Skin Empowering Cream 5ML (Canlandırıcı Krem): Cilde hızla belirgin bir pürüzsüzlük ve hafif bir ışıltı sağlayan güçlü bir canlandırıcıdır. Kullandıkça gün be gün cilt daha da canlanır, yorgunluk ve yaşlanma belirtilerine karşı daha dirençli hale gelir. Düzenli kullanımla beraber göz çevresi ve yüz hatlarındaki kırışıklıkların belirginliğini azaltır ve cildin esnekliğini artırır. Cilt dokusunu gözle görülebilir ölçüde iyileştirerek dikkat çeken gözeneklerin belirginliğini azaltır ve pürüzlü bölgeleri pürüzsüzleştirir ve böylece yenilenmiş ve sağlıklı görünen bir cilt görünümü sağlar. Cildi 24 saat boyunca nemli tutar. Son derece yumuşak ve hafif bir üründür ve yapışkanlık hissi bırakmadan kolayca emilir.


Shiseido Cleansing Foam 30ML (Yüz Temizleyicisi): Her gün kullanılan bu yüksek etkili yüz temizleyicisi, cildin yaşamsal nemini korurken kiri ve aşırı yağı temizler. Kremsi yoğunluktaki zengin köpüğü, tıpkı bir tıraş köpüğü gibi rahat ve yakın bir tıraş sağlar. Ciltte gerginlik veya kuruluk yaratmadan olağanüstü bir ferahlık hissi verir.

Shiseido Total Revitalizer Eye 15ML (Göz Çevresi Kremi): Gözaltı koyu halkaları, şişliği, ince çizgileri ve göz kapaklarındaki sarkma karşıtı canlandırıcı göz bakımı. Eye Bio-Complex HA hem hiyalüronik asitin doğal üretimini yeniden canlandırır hem de bu doğal içeriğin cildin en alt tabakalarında bile parçalanmasını önler.
 
Shiseido Active Energizing Concentrate 7ML (Enerji Veren Konsantre): Yaşlanmaya karşı güçlü korumasıyla anında sıkılık, esneklik ve enerjik bir görünüm kazandırır. Bu çok yönlü bakım yüksek etkili içeriğiyle ciltteki yaşlanma, yorgunluk, stres sonucu oluşan zararları düzeltirken cildi güçlendirir ve canlandırır. Yalnızca 2 haftada  ince çizgilerin görünümünü azaltır ve belirgin yüz hatlarını şekle sokar. Donukluğu, gözle görülen gözenekleri ve yağlanmayı azaltarak ciltte sağlıklı bir görünüm yaratır. Cildi 24 saat nemli tutar. Ultra pürüzsüz canlandırıcı ferah dokusu cilt tarafından hızlıca emilir. 

Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL