MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


251
SHISEIDO

CLEANSING SET FOR SENSITIVE-DRY SKIN

Hassas ve Kuru Ciltler için Temizleyici Set

399,00 TL


650,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Cleansing Set For Sensitive-Dry Skin, kuru ve hassas ciltler için derinlemesine cilt temizliği yapan temel bakım setidir. Setin içinde: Extra Rich Cleansing Milk (Köpüren Jel Temizleyici- Orijinal Boy), Cleansing Massage Brush (Cilt Temizleyici Masaj Fırçası) ve Ultimune 10ML (Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre-Deneme Boy) yer alır. Setin gerçek değeri 650TL’dir. 20 yaşından itibaren kullanılabilir. Setteki ürünlerin detayları aşağıda yer almaktadır.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
TREATMENT SOFTENER ENRICH

SHISEIDO

TREATMENT SOFTENER ENRICH

Normal/Kuru Ciltler İçin 24 Saat Etkili Yumuşatıcı Losyon

420,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
EXTRA RICH CLEANSING MILK ( Hassas ve Kuru Ciltler için Köpüren Jel Temizleyici- Orijinal Boy)

- Kuru ve hassas ciltler için köpüren yapıda temizleyici jeldir. Yapısı parlak, süt gibidir. Sabun içermez.

- Ciltteki kiri ve makyajı etkili şekilde temizler. Cildi nemli, temiz, berrak ve yumuşak bırakır.

- Kuru ciltler için özel olarak formüle edilmiş ve ‘InternalPowerResist’ teknolojisine sahip, köpüren bir temizleyici olan bu ürün, cildi yumuşatırken ve güçlendirirken, kirleri etkin şekilde temizlemeye yardımcı olur. Nemlendirici bileşenleri ciltte rafine, nemli ve taze bir his sağlar.

- Japon narenciye yuzu çekirdeği ekstresi, hyalüronik asit, pirinç yağı ve saf Kirishima mineral suyu içerir. 20 yaşından itibaren kullanılabilir. Sabun içermez.

CLEANSING MASSAGE BRUSH (Cilt Temizleyici Masaj Fırçası)

- Nazik bir şekilde cildi temizlerken aynı zamanda yüze masaj da yapar. Fırçadaki masaj pedleri cilde enerji verir, kan dolaşımını harekete geçirir ve böylece cilt canlanır.

- Gözenekleri derinlemesine temizleyen konik kıllardan oluşur. Böylece cildi her türlü kirden, ölü deriden etkili şekilde arındırır.

- Cildi temizlerken aydınlatır. Cilt daha yumuşak olur. Ayrıca cildiniz çok iyi temizlendiğinden üzerine uygulayacağınız kremlerin etkisini daha fazla görürsünüz.

ULTIMUNE 10ML (Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre-Deneme Boy)

- Cildin savunma gücünü arttıran konsantre bu bakım, ImuGeneration Technology ile daha da güçlendi. Bu teknoloji, daha genç, daha ipeksi, daha pürüzsüz, daha taze bir cilt görünümü için cildin içine hızla süzülen geliştirilmiş bir formüle sahiptir.

- Yeni formüllü Ultimune ile cilt sadece 1 haftada% 28 daha güçlü hale gelir. Cilt daha pürüzsüz, daha sıkı, daha nemli ve esnek görünür.

- Her cilt tipi ve her yaş grubu Ultimune konsantre bakımı kullanabilir.

- Nemlendiricinizin veya serumunuzun etkisini arttırmak için cildinize önce Ultimune kullanın.

- Makyajın daha yumuşak bir cilt üzerinde daha düzgün ve kusursuz bir şekilde uygulanması için makyajdan önce de kullanılabilir.
EXTRA RICH CLEANSING MILK ( Hassas ve Kuru Ciltler için Köpüren Jel Temizleyici- Orijinal Boy)

- Ürün su ile temasta hemen köpürür. Temiz avuç içine inci tanesi büyüklüğünde ürünü alın, biraz soğuk ya da ılık su ekleyerek avuç içinde köpürtün, ardından avuç içindeki köpüğü cilde dairesel hareketler ile uygulayın, sonra iyice yüzünüzü durulayın. Sabah ve akşam kullanın.
CLEANSING MASSAGE BRUSH (Cilt Temizleyici Masaj Fırçası)

- Yüzünüzü suyla ıslatın ve yüz temizleme kreminizi sürün.Fazla bastırmadan, dairesel hareketlerle fırçayı yüzünüzde gezdirin. Bir nokta üzerinde çok durmak cildi tahriş edebilir. Sabit bir yerde fırçayı tutmayın. Fırçalama işlemi bittikten sonra yüzünüzü bol ılık su ile yıkayın ve nemlendiricinizi sürün.

ULTIMUNE 10ML (Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre-Deneme Boy)

- Her sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra ve cildinizi nemlendirmeden önce kullanın. Diğer serumlarla birlikte kullanıldığında, önce ULTIMUNE’u uygulayın. Ürünü parmak ucunuza almak ve yüzün üzerinde düzgün bir şekilde pürüzsüz hale getirmek için 2 pompa sıkmanız yeterli.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
TREATMENT SOFTENER ENRICH
SHISEIDO
150 ml
TREATMENT SOFTENER ENRICH
Normal/Kuru Ciltler İçin 24 Saat Etkili Yumuşatıcı Losyon

Shiseido Treatment Softener Enriched, antioksidanlar, yaşlanma karşıtı ve nemlendirici bileşenler içeren, 24 saat etkili yumuşatıcı losyondur. İnce çizgilerin görünümünü iyileştirir, cildin netliğini arttırır ve cilt dokusunu güzelleştirir. Çuha çiçeği yağı, Japon Yuzu özü, Hyalüronik asit, Hamamelis Özü, saf Kirishima mineral suyu, Lempuyang ekstresi, Mukurossi ekstresi ve Theanine özü ile formüle edilmiştir. Normal, kuru ve çok kuru ciltler için formüle edilmiş ve ‘InternalPowerResist’ teknolojisine sahip olan bu yumuşatıcı, cildin yaşlanma belirtileri ve dış streslerden korunması için cildin savunma mekanizmalarını güçlendirmeye yardımcı olur. Cildinizi nemlendirir ve cildinizi taze, nemli, sağlıklı görünen bir cilde kavuşturmak için sonraki bakımlara hazırlar. Yumuşatıcı losyon uygulaması, cilt temizliğinden sonra ve nemlendirici/serumdan önce cildi dengelemek için Japon güzellik ritüelinde önemli bir adımdır. 20 yaşından itibaren herkes kullanabilir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
420,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter