​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Mail
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


Türkiye Distribütörü Vepa Group Garantisi ile
114
SHISEIDO

DOUBLE CLEANSE GENTLE & SENSITIVE SET

Çift Etkili Hassas Temizleyici Set – Normal/Kuru/Hassas Cilt İçin

299

299,00 TL


413,00 TL

Shiseido Çift Etkili Hassas Temizleyici Set, cilt bakımının en önemli ve en temel kısmı olan cilt temizliği için mükemmel üçlüyü bir araya getiriyor. Sette: Cleaning Massage Brush, Perfect Cleansing Oil (180ML) ve Ibuki Gentle Cleanser (125ML) yer alıyor. Çift etkili temizlik, sağlıklı ve güzel bir cilt için en etkili yoldur. Yağ ile makyajı ciltten kaldırır ardından masaj fırçasıyla birlikte kullandığınız temizleyici ile yüzünüzü yıkarsanız tüm kalıntılardan ve kirden tamamen kurtulmuş olursunuz. Temizleyiciyi fırça ile birlikte kullanmanızın faydası; cildinizi derinlemesine arındırırken masaj yapması ve böylece mikro-dolaşımın yani kan dolaşımınızın artmasıdır. Cildiniz tertemiz, pırıl pırıl, yumuşak ve pürüzsüz olur. Yüzünüzü masaj yaparak temizlemenin etkisi, size canlı ve taze bir cilt olarak geri döner. Cildiniz çok iyi temizlendiğinden üzerine uygulayacağınız kremlerin etkisini daha fazla görürsünüz. Cildi derinlemesine arındıran bu set, normal ve hassas ciltler için uygundur. Bu set, 20-35 yaş arasına önerilmektedir. Setin gerçek fiyatı 413TL’dir.

Birlikte Kullan
IBUKI SOFTENING CONCENTRATE

SHISEIDO

IBUKI SOFTENING CONCENTRATE

Yoğun Nemlendirme Etkili Konsantre Tonik Losyon

185,00 TL
HIZLI İNCELE
Shiseido Çift Etkili Hassas Temizleyici Set:

Shiseido Perfect Cleansing Oil (180ML): Yüzünüzdeki tüm kiri ve makyajı hızlı ve etkili bir şekilde temizleyen ve cildi nemlendiren makyaj temizleyici yağdır. Suya dayanıklı makyajı bile çıkarır. Gözeneklerdeki temizlemesi zor ten makyajını bile etkili şekilde giderir. Cildi hızlıca temizler ve yapışkanlık hissi vermeden, nemli bırakır. Göz makyajı temizliğinde de kullanılabilir.
  
Shiseido Ibuki Gentle Cleanser (125ML):
Cildin temel nem dengesine zarar vermeden kirleri ve aşırı sebum fazlasını ciltten temizleyen, suyla temas ettiğinde köpüren hassas temizleyicidir.

Shiseido Cleansing Massage Brush: Köpüren temizleyiciler ile birlikte kullanılır. Hassas bir şekilde yüzü temizlerken aynı zamanda cilde masaj yapıp kan dolaşımını harekete geçiren cilt temizleme fırçasıdır. Fırçadaki masaj pedleri cilde enerji verir, cilt canlanır. Gözenekleri derinlemesine derinlemesine temizleyen konik kıllardan oluşur. Böylece cildi her türlü kirden, ölü deriden etkili şekilde arındırır. Cildi temizlerken aydınlatır. Düzenli kullanımda lekelerin bile rengini açar. Cilt daha yumuşak olur.
1. Adım: Shiseido Perfect Cleansing Oil’i elinize birkaç damla dökün ve yüzünüze hafifçe ovuşturarak sürün. Bu sırada cildiniz kesinlikle kuru olmalı. Yağ ile kuru cildinize birkaç dakika nazikçe masaj yapın. Sonra ılık su ile yüzünüzü durulayın. Tüm makyajın ve kirin akıp gittiğini göreceksiniz.

2. Adım: Shiseido Ibuki Gentle Cleanser
’dan avuç içinize bir miktar alın. Bir fındık büyüklüğü yeterli olacaktır. Avucunuzu ılık su ile ıslatın ve temizleyiciyi avucunuzda köpürtün. Köpüren temizleyiciyi Shiseido Cleansing Massage Brush’a alın. Fırçadaki köpüren temizleyiciyi dairesel hareketlerle –yüzün merkezinden dışa doğru- cilde masaj yaparak uygulayın.

- Fırçayı yüze çok bastırmayın, nazik hareketlerle uygulama yapmanız yeterli olur.

- Fırçanın başlıkları silikon uçlu olduğundan cildinizi asla yıpratmaz ve çizmez.

- Fırçalama işlemi bittikten sonra yüzünüzü bol ılık su ile yıkayın ve nemlendiricinizi sürün.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
75ML
IBUKI SOFTENING CONCENTRATE
185
Yoğun Nemlendirme Etkili Konsantre Tonik Losyon

Shiseido Ibuki Softening Concentrate, cilde ihtiyacı olan tüm nemi sağlar. Daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilt yaratmak için anında etki gösteren bileşenler içerir. 20’li yaşlarının ortalarında ve 30’lu yaşlarının başındaki tüm kadınlar ve cilt tipleri için uygundur. 75ML.185,00 TL