MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


MAKYAJ TRENDİ

HANDY- BEAUTY SET

Pratik Cilt Bakım Güzeliik Kiti

249 MT Puan İcon

249,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Handy -Beauty Set, her an her yerde kullanabileceğiniz güzelliğiniz için gerekli temel bakım ürünlerinin mini boylarından ve orijinal boy makyaj ürünlerinden oluşuyor. Bu ürünleri çok şık şeffaf makyaj çantasıyla beraber sunuyoruz. Makyaj Trendi markası olan Beauty Inside Out şeffaf küçük boy güzellik çantasının içinde 4 cilt bakım, 2 adet makyaj ürünü yer alıyor. Setteki ürünler şöyle: Shiseido Full Lash Multi Dimension Waterproof Maskara (siyah, suya dayanıklı –orijinal boy), Shiseido Eye and Lip Cleansing Remover 30ML (göz ve dudak makyaj çıkarıcı), Shiseido Rouge Rouge ruj (orijinal boy), 2 adet Shiseido Cleansing Foam 7ML (cilt temizleyici) ve Shiseido Softening Concentrate 15ML (yumuşatıcı losyon). Ürünlerin detayları aşağıda yer alıyor.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
WASO BEAUTY SLEEPING MASK

SHISEIDO

WASO BEAUTY SLEEPING MASK

Gece Güzellik Maskesi

350,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton

Shiseido Handy-Beauty Set:

1. Shiseido Full Lash Multi-Dimension Mascara Waterproof (Orijinal Boy): Kirpiklere ağırlık yapmadan doğal bir kıvrım ve hacim veren suya, tere, gözyaşına dayanıklı maskara. Özel bükülebilir fırçası ile kirpiklerin dolgun görünmesini sağlar. Fırçanın 30 derecelik eğimi vardır ve 360 derece döner. Tek bir hareketle kirpikleri kökten kaldırıp havalandırır. En ince kirpiğe bile ulaşır. Kirpikler daha kıvrımlı, daha hacimli ve daha uzun bir görünüm kazanır.

2. Shiseido Skincare Instant Eye Lip Makeup Remover (30ML- Deluxe Boy): Suya dayanıklı ve uzun süre kalıcı etkili göz makyajı ve dudak makyajını anında çıkarabilen, hassas, iki aşamalı makyaj temizleyicisi. 

3. Shiseido Rouge Rouge Desert Quartz (RD124):
 Yoğunlaştırılmış yeni mükemmel formül ile dudaklara renk ve parlaklık veren Shiseido Rouge Rouge serisinde her cilt tonuna uygun kırmızı bulunuyor. Bu renk de tatlı bir kırmızı olarak makyaj çantanızda yerini almalı.

4. Shiseido Cleansing Foam (7ML - Deluxe Boy) (2 adet): Cildin temel nem dengesine zarar vermeden kirleri ve aşırı sebum fazlasını ciltten temizleyen, hızlıca köpüren temizleyicidir. Cilt  ipeksi, taze ve pürüzsüz görünür. 

5. Shiseido Ibuki Softening Concentrate (15ML - Deluxe Boy): Cilde hızlı ve kolayca nüfuz eden jel yapıda konsantre yumuşatıcıdır. Sonrasında uygulanan cilt bakım ürünlerin etkililiğini arttırır. Uzun süreli nemi cildin derin katmanlarına iletir, böylece cilt gün boyu nemli ve pürüzsüz kalır. 

6. Beauty Petite Şeffaf Makyaj Çantası:
 Küçük boy şeffaf güzellik ve makyaj çantasıdır. Çantanın boyutları (25x15x4) cm'dir. Bu şık minik çanta Makyaj Trendi markası olan Beauty InsideOut ürünüdür. Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
WASO BEAUTY SLEEPING MASK
SHISEIDO
80 ml
WASO BEAUTY SLEEPING MASK
350 MT Puan Buton
Gece Güzellik Maskesi

Shiseido Waso Beauty Sleeping Mask, cildi derin bir uyku çekmiş gibi canlı gösteren, yüzden temizlenmesi gerekmeyen jel yapıda bir gece maskesidir. Geceleri uyumadan önce cilde uygulanır ve siz uyurken sabaha kadar cildinize nüfuz eder. Ertesi güne canlı, nemli, iyi dinlenmiş ve ışıldayan bir ciltle başlamanızı sağlar. Cilde nem ve canlılık depolar. İçerisinde havuç hücreleri vardır. Etken maddesi ise Japonya’ya özel bir bitki olan Yuzu’dur. Yeşil renkli Yuzu bitkisi, cildi adeta yeniden şarj etmek için doğasından gelen özel bir güce sahiptir. Cildinizi aydınlatır ve cildinize iyi bir gece uykusu verir. Her zaman cilt bakımının son adımı olarak uygulanmalıdır. Paraben ve yağ içermez. Her cilt tipine ve her yaşa uygundur. Bu ürün IBUKI Sleeping Mask güzellik maskesinin geliştirilmiş yeni formülasyonudur.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
350,00 TL
Birlikte Kullan Buton
SHISEIDO ÜÇLÜ ALLIK HEDİYE
Kampanya Aç