MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

IBUKI STARTER SET

IBUKI Özel Cilt Bakım Seti

165 MT Puan İcon

165,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Ibuki serisi, ciltteki kuruluk, donukluk, düzensiz cilt tonu, lekeler gibi kusurları düzeltir. Bu cilt bakım setindeki ürünleri düzenli kullanan kadınların % 90'ı, 2 hafta sonra cilt problemlerinin minimuma indiğini bildirmiştir. Sette; Gentle Cleanser (30ML), Softening Concentrate (30ML) ve Refining Moisturizer (30ML) yer alıyor. Set, 5 haftalık kullanıma denk gelmektedir. Setin gerçek değeri 238TL'dir.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
IBUKI EYE CORRECTING CREAM

SHISEIDO

IBUKI EYE CORRECTING CREAM

Çok Yönlü Serinletici ve Nemlendirici Göz Çevresi Kremi

269,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido özel deneme kiti ile pürüzsüz, sorunsuz bir cilde kavuşabilirsiniz. Shiseido Ibuki serisi, ciltte gözle görülür kuruluk, donukluk, düzensiz cilt tonu, lekeler, pürüzler ve görünür gözenekleri hedef alarak kusurları düzeltir. Kadınların % 90'ı, 2 hafta sonra cilt problemlerinin minimuma indiğini bildirmiştir. Bu set, 5 haftalık kullanıma denk gelmektedir.

IBUKI GENTLE CLEANSER (30ML): Cildin temel nem dengesine zarar vermeden kirleri ve aşırı sebum fazlasını alır, hızlıca köpürür ve cildi nazikçe temizler.Shiseido hassas cilt temizleyici sayesinde cilt yenilenir, ipeksi, taze ve pürüzsüz görünür.Laboratuvar araştırması kapsamında ürünü 2 hafta boyunca düzenli kullanan kadınların %94’ü, ürünün cildi temizlerken cildin doğal nemini koruduğunu söylemiştir.

IBUKI SOFTENING CONCENTRATE (30ML): Cilde hızlı ve kolayca nüfuz eden jel yapıda konsantre yumuşatıcıdır. Sonrasında uygulanan cilt bakım ürünlerin etkililiğini arttırır. Yoğun nemlendirme etkili konsantre, uzun süreli nemi cildin derin katmanlarına iletir, böylece cilt gün boyu nemli ve pürüzsüzdür. Cildi çiğ tanesi yumuşaklığında bırakır. Cilt hücrelerinin direncini ve şeklini kaybetmelerini engellemek için hücreleri optimum nemle dolduran Shiseido Ibuki Softening Concentrate sayesinde cilt mükemmel görünüme kavuşur.

IBUKI REFINING MOISTURIZER (30ML): Cilt kusurlarınızı düzeltir ve sivilce izleri, ciltteki pürüzler gibi ciltteki eşitsizliklerin görünümünü düzeltmeye yardımcı olur. Cildi tüm gün boyunca nemli tutarken, inanılmaz şekilde pürüzsüz ve eşit bir doku oluşturarak cildin yüzeyini yeniler. Çok yönlü nemlendirici, cildin probleme karşı gücünü arttıran PhytoResist Complex ile formüle edilmiştir. Hassas cilt tipleri de dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygun etkili formüle sahiptir.Shiseido Ibuki Refining Moisturizer, gün boyu süren nemlendirme sağlarken cildin yüzeyini yeniler ve cildinizi mükemmel şekilde pürüzsüzleştirerek kusursuzlaştırır. Ayrıca, Shiseido çok yönlü nemlendirici Allure dergisinin “En iyi Güzellik” (Best of Beauty) ödülüne layık görülmüştür.
IBUKI GENTLE CLEANSER: Shiseido Ibuki Gentle Cleanser’ı, ılık su ile köpürtün ve dairesel hareketlerle cilde masaj yaparak yedirin. Ardından durulayın. Hassas cilt temizleyici, normal ve normalden kuruya dönük ciltler için uygundur.

IBUKI SOFTENING CONCENTRATE: Sürekli etkinin hissedilmesi için düzenli kullanım gerekmektedir. Cildinizi derinlemesine temizledikten sonra, uygun miktarda elinize aldığınız ürünü parmaklarınızla cildinize masaj yaparak yayın ve cilt emilimi tamamlayana kadar masaja devam edin.

IBUKI REFINING MOISTURIZER: Üründen en iyi verimin alınması için rutin derinlemesine temizlik bakımınızdan ve yumuşatıcı uygulamanızdan sonra ürünü kullanmanız tavsiye edilir. En iyi sonuç için düzenli kullanım gerekmektedir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
IBUKI EYE CORRECTING CREAM
SHISEIDO
15 ML
IBUKI EYE CORRECTING CREAM
269 MT Puan Buton
Çok Yönlü Serinletici ve Nemlendirici Göz Çevresi Kremi

Shiseido Ibuki Eye Correcting Cream, göz çevresindeki ince çizgilerin, koyu halkaların, şişliğin ve görünümü etkili şekilde azaltır. Göz çevresine anında canlılık kazandırır. 20-30 yaş aralığındakiler kullanabilir. 15ML.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
269,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Kampanya Aç