MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
SepetBu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

WASO BEAUTY SMART WATER

250ML

3’ü 1 Arada (Temizleme- Nemlendirme – Makyaj Bazı Etkisi) Akıllı Güzellik Suyu

250,00 TL

Sepete Ekle Buton

Waso Beauty Smart Water, geleneksel Japon içeceği Amazake’den esinlenilmiş 3’ü 1 arada güzellik suyudur. Cildi temizler, nemlendirir ve makyaja hazırlar. Ciltten makyajı ve diğer kirleri temizler. Nem sağlar. Mükemmel bir bitiş için makyaj altı baz görevini yapar. Gözenek görünümünü en aza indirir. Net ve eşit dokulu bir cilt yaratır. Cilt yumuşak ve taze görünür. Hafif ve sulu bir yapısı vardır. Pirinç bazlı bir içecek olan Japon Amazake'den esinlenen formül, cildin dokusunu pürüzsüz yapmak için Koshihikari Pirinç Özü içerir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Dermatologlar tarafından test edilmiştir, Komedojenik değildir. 15 yaşından itibaren herkese uygundur. 250ML.

Birlikte Kullan
WASO SOFT CUSHY POLISHER

SHISEIDO

WASO SOFT CUSHY POLISHER

Cildi Yenileyen Peeling - Tofu Özlü

290,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Geleneksel Japon içeceği Amazake’den esinlenilmiş 3’ü 1 arada güzellik suyudur. Cildi temizler, nemlendirir ve makyaja hazırlar.

- Fermente bir pirinç içeceği olan Amazake, Japonlar tarafından binlerce yıldır seviliyor. Onarıcı besinler ile dolu bu içecek, cildi doğal olarak güzel tutma özelliği ile bilinmektedir.

- İçeriğindeki diğer fermente komplekslerin yardımıyla pürüzsüz dokulu bu akıllı su cildi parlatır, nemlendirici bileşenler cilde nem verirken kir, fazla sebum, ölü cilt hücreleri ve hafif makyajı temizler.

- Tek adımda, yarı saydam görünen ve nemlenmiş hissi veren taze, temiz bir cilt sağlar.

- Önemli Bileşenler:
Koshihikari Pirinç Özü: Cilde pürüzsüzlük verir.

Fermente Kompleksler: Cildi parlatır ve cilde nem verirken; kir, fazla sebum, ölü cilt hücrelerini ve hafif makyajı temizler.

Yağ Emici Pudra: Primer etkisi için yağ emici mikri pudra tanecikleri içerir. Ciltteki fazla yağı emer.

Aqua In Pool: Cildinizi temizlerken cildinizin nemli ve yumuşak kalmasını sağlar.

- *21-35 yaş arası 111 kadında test edilmiştir:
% 89’u fondöten ve makyaj uygulamasından önce mükemmel bir baz olduğunu söyledi.

% 88’i ciltlerinin mükemmel nemli hissettiğini söyledi.

% 80’i ciltlerini daha yumuşak hissetti.
- Kullanmadan önce iyice çalkalayın.

- Pamuğa döküp dairesel hareketlerle uygulama yapın.


- Sabah ve akşam kullanabilirsiniz.

- Cildi tamamen temizledikten sonra gözenek sorunu varsa az miktarda pamuğa tekrar ürünü alıp pat-pat hareketlerle cilde uygulayın. Akabinde nemlendirici uygulayabilirsiniz.

- İdeal nemlendirici partnerleri: Waso Mega Hydrating, Waso Giga Hydrating ve Waso Oil Free Quick Matte Moisturizer. Bunlardan birini uygulayıp üzerine makyaj yapabilirsiniz.

- Tek başına kullanıldığında ise Waso Color Smart Moisturizer ile iyi bir uyum sağlar. Üzerine fondöten uygulamanıza gerek kalmaz.

Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
WASO SOFT CUSHY POLISHER
SHISEIDO
75ML
WASO SOFT CUSHY POLISHER
Cildi Yenileyen Peeling - Tofu Özlü

Shiseido Waso Soft-Cushy Polisher, çevre dostu bir formülle kirleri temizleyen nazikçe cildi yenileyen peelingtir. Cildi mükemmel görünüme kavuşturmak için biriken ölü hücreleri ortadan kaldırır, tıkalı gözenekleri açar. Donuk, lekeli, yorgun ciltler için birebirdir. Taze, pürüzsüz ve berrak bir cilt ortaya çıkarır. Cilt problemlerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Çevre dostu formülü doğada çözünür. Temel içeriği soya fasülyesinden elde edilen tofudur. Tofu, cildi pürüzsüzleştirmeye yarar. Yağ ve paraben içermez. 15 yaşından itibaren herkes kullanabilir. Hassas cilt tipi de dahil tüm ciltler için uygundur.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
290,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter