MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


26
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

WASO RESET CLEANSER CITY BLOSSOM

90ML

Detoks Etkili Cilt Temizleyici

69,00 TL


95,00 TL

Sepete Ekle Buton

Waso Reset Cleanser City Blossom, nem dengesini koruyarak cildinizi nazikçe temizler. Bu köpüren temizleyici cildinizi arındırmaya ve fazla sebumu gözeneklerden gidermeye yardımcı olur. Yumuşak köpük yapısı, gözeneklerdeki kirden ve aşırı sebumdan kaynaklanan problemleri çözmek için özel granüller içerir. Cildi kurutmadan, nemini koruyarak temizlemek için de deniz yosunu içerir. Daha taze ve pürüzsüz bir cilt ortaya çıkarır. Gözenek görünümünü azaltır. Adını Japon kiraz çiçekleri yani Sakura’dan almasının sebebi ferahlatıcı ve rahatlatıcı kokusudur. Bu temizleyicinin asli görevi makyaj çıkarmak değil; cildinizi temizleyip tazelemektir. Sabun, yağ ve paraben içermez. 15 yaşından itibaren herkese ve her cilt tipine uygundur. Komedojenik değildir, dermatolojik testlerden geçmiştir. Ürünün detayları aşağıda yer almaktadır.

Birlikte Kullan
WASO FRESH JELLY LOTION

SHISEIDO

WASO FRESH JELLY LOTION

Nemlendiren ve Ferahlatan Yumuşatıcı Tonik – Shiro Kikurage Mantarı Özü

232,00 TL 290,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Bu temizleyici cildinizi tazelemeye yardımcı olurken cildin temel nemini korur. Bu temizleyicinin asli görevi makyaj çıkarmak değil; cildinizi temizleyip tazelemektir.

- Cildinizi detoksifiye etmek istiyorsanız ancak kurutmaktan korkuyorsanız, bu temizleyici sizin için yapıldı. Bu temizleyiciyi deneyen kadınların % 96'sı, cildin nemini bozmadan nazikçe temizlediği konusunda hem fikir oldu.

- İçeriğinde ‘Agar Jelly’ denilen güzellik alanında kullanılan Japon sağlıklı gıdası (jöle) vardır. Bu Agar jölesi, gözeneklerdeki zor kirleri ve sebum fazlalığını temizlemeye yarar.

- Bir diğer etken bileşeni deniz yosunudur. Deniz yosunu nemlendirici kompleksi, ciltte koruyucu bir bariyer oluşturur. Yüksek mineral ve besin içeriği ile ciltteki su-yağ dengesini ayarlar.

- Gözeneklerdeki kirden ve sebum fazlalığından cildi arındırarak cilde detoks etkisi yapar ve cildin donukluğunu giderir.

- Gözenekleri derinden temizler. Ölü hücrelerden cildi arındırır.

- Gözenek görünümünü azaltır.

- Daha taze ve pürüzsüz bir cilt ortaya çıkarır.

- Adını Japon kiraz çiçekleri yani Sakura’dan almasının sebebi ferahlatıcı ve rahatlatıcı kokusudur. Motive edici kokusu, ruhunuzu canlandırır. Sakura çiçeği ilkbaharda açar. Hayattaki önemli dönüm noktalarını sembolize eder.

- Sabun, yağ ve paraben içermezler.

- 15 yaşından itibaren herkese ve her cilt tipine uygundur.
- Yüzünüzü nemlendirin ve istediğiniz miktarda temizleyiciyi avucunuza sıkın. Göz çevresinden sakınırken, ürünü köpürtmek için nazikçe yüzünüze masaj yapın. Sonra su ile iyice durulayın.

- Günde iki kez, sabah ve gece kullanabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
WASO FRESH JELLY LOTION
SHISEIDO
150ML
WASO FRESH JELLY LOTION
Nemlendiren ve Ferahlatan Yumuşatıcı Tonik – Shiro Kikurage Mantarı Özü

Shiseido Waso Fresh Jelly Lotion, cilde zengin bir nem sağlayarak cildi yumuşatan ve ferahlatan toniktir. Jel yapılı olan bu tonik, ciltte losyona dönüşür. Cildinizi temizledikten sonra ikinci adımdır. Donukluk ve sertlikten arınmış, dolgun, yenilenmiş cilt dokusu ortaya çıkarır. Akne ve sivilcelerin oluşturduğu kızarıklığı önlemek için anti-enflamasyon etkisine sahiptir. Güzel bir görünüm için cildin pH dengesini optimize etmeye yardımcı olur. Boyun ve dekolte bölgesine uygulanabilir. Temel içeriği ‘White Jelly Mushroom' (Shiro Kikurage) denen özel bir mantar türünün özüdür. Bu mantar türü, sünger gibi su tutar. Gerçek bir nem deposudur. Hassas ciltler de dahil tüm cilt tipleri için uygundur. 15 yaşından itibaren herkes kullanabilir. Alkol, mineral yağlar ve paraben içermez.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
290,00 TL 232,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter