MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

ANTI-WRINKLE PARTNER FOR EYES

Göz Çevresi için Kırışıklık Karşıtı Set

439 MT Puan İcon

439,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Anti-Wrinkle Partner For Eyes, göz kenarlarındaki, göz altındaki ve kaz ayağı kırışıklıklarının görünümünü önemli ölçüde azaltmaya yardımcı olan bakım setidir. Sette Benefiance WrinkleResist24 Intensive Eye Contour Cream 15ML, Ultimune Eye 3ML ve Full Lash Multi-Dimension Mini Mascara 2ML yer alıyor. Ürünlerin detayları ve kullanım şekli aşağıdadır. Setin gerçek değeri 478TL'dir.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 PURE RETINOL EXPRESS EYE MASK

SHISEIDO

BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 PURE RETINOL EXPRESS EYE MASK

15 Dakikada Kırışıklıkları Yumuşatan Retinollü Göz Maskesi

510,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Benefiance WrinkleResist24 Intensive Eye Contour Cream 15ML: Göz çevresinin pürüzsüz, esnek, genç görünümünü sürdürmek için gençlik koruyucu nemi gün boyu destekler. Göz kenarlarındaki, göz altındaki ve kaz ayağı kırışıklıklarının görünümünü önemli ölçüde azaltmaya yardımcı olur. Göz çevresindeki çoklu yaşlılık belirtileriyle savaşır.

Ultimune Eye 3ML: Göz çevresini daha nemli, daha pürüzsüz ve daha esnek hale getirerek yaşlanmanın başlıca belirtilerini azaltmaya yardımcı olur. Üzerine uygulanan kremin etkisini arttırır.

Full Lash Multi-Dimension Mini Maskara 2ML: Shiseido’nun orjinal bükülebilir fırçası kirpikleri etkili bir şekilde kaldırır ve tek tek ayırır. Dramatik bakışlar, etkileyici kirpikler yaratır. Tüm gün süren bulaşma yapmayan formüle sahiptir.
1) Her sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra göz çevrenize Ultimune Eye uygulayın. Ultimune Eye, üzerine uygulanan ürünün etkisini arttırır. O yüzden bakımın daima ilk aşamasıdır.

2) Ultimune Eye’dan sonra cilt bakım rutininizin son aşaması Benefiance WrinkleResist24 Intensive Eye Contour Cream’i göz çevrenize uygulamalısınız. Spatula ile küçük bir parçayı parmak uçlarınıza alın. Kremi, üst iç köşelerden aşağıya doğru gözünüzün etrafına nazikçe uygulayın.

3) Maskarayı kirpiklerinize dipten uca doğru sürün. Maskara tüpünün kapağını her kullanımdan sonra silerek temizleyin. Ürünü herhangi bir sıvı ile karıştırmayın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 PURE RETINOL EXPRESS EYE MASK
SHISEIDO
12ADET
BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 PURE RETINOL EXPRESS EYE MASK
510 MT Puan Buton
15 Dakikada Kırışıklıkları Yumuşatan Retinollü Göz Maskesi

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 Pure Retinol Express Eye Mask, 3 farklı kırışıklığı hedef alarak formüle edilmiş, anında kırışıklıkları pürüzsüzleştiren göz çevresi maskesidir. Yoğun hayatın göz çevresinde yarattığı, yorgun ve donuk görünümü minimize etmeyi hedef alır. Göz çevresinin ihtiyacına göre 30’lu yaşlardan itibaren kullanılabilir. İçinde 12 adet bulunmaktadır.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
510,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç