MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


18
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 EYE MASK TRIO

15 Dakikada Kırışıklıkları Yumuşatan Retinollü Göz Maskesi Seti

110,00 TL


128,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Eye Mask Trio, 3 farklı kırışıklığı hedef alarak formüle edilmiş, anında kırışıklıkları pürüzsüzleştiren göz çevresi maske setidir. Setin içerisinde 3 çift göz maskesi vardır. Bu maske, yoğun hayatın göz çevresinde yarattığı, yorgun ve donuk görünümü minimize eder. Göz altındaki kırışıklıklar ve kaz ayağı kırışıklıklarını hedef alır. Sadece 15 dakikalık bir uygulama sonrasında kırışıkların görünümünü iyileştirir. 24 saatlik nemlendirme ile cildi dolgunlaştırır. Her kullanımda göz çevresi cildinin dokusunu pürüzsüzleştirir ve esnekliğini arttırır. Bu konularda şikayeti olan herkes kullanabilir, yaş sınırı yoktur.

Birlikte Kullan
ULTIMUNE POWER INFUSING EYE CONCENTRATE

SHISEIDO

ULTIMUNE POWER INFUSING EYE CONCENTRATE

Ultimune Çok Fonksiyonlu Göz Çevresi Bakım Kremi

472,00 TL 590,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Göz altındaki kırışıklıklar ve kaz ayağı kırışıklıklarını hedef alır.

- Sadece 15 dakikalık bir uygulama sonrasında kırışıkların görünümünü iyileştirir.

- Retinollü göz maskesi cildi yumuşatır, kırışıklık görünümünü azaltır ve göz bölgesinde daha sağlıklı bir görünüm sağlar. Pure Retinol Micro-Infusion teknolojisi cilt tarafından anında emilerek ciltteki kırışıkları giderir.

- Yeni kırışıkların oluşmasını önlemek ve var olan kırışıkları tedavi etmek için güçlü Benefiance WrinkleResist teknolojisini içerir.

- Göz çevresindeki halkaları ve matlığı gidermek için cilde anında parlaklık verir.

- 24 saatlik nemlendirme ile cildi dolgunlaştırır.

- Her kullanımda göz çevresi cildinin dokusunu pürüzsüzleştirir ve esnekliğini arttırır.

- Bu konularda şikayeti olan herkes kullanabilir, yaş sınırı yoktur.
- Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 Pure Retinol Express Eye Mask’ın olağanüstü pürüzsüzleştirme özelliğinden faydalanmak amacıyla dudak çevresinde de kullanılabilir.

- Haftada bir kez, cildinizi temizledikten sonra kullanın. Yoğun bakım kürü yapmak isterseniz haftada 2 kere kullanabilirsiniz. Ama ideali haftada 1 kullanımdır.

- Kağıtların her iki yüzü de kullanılabilir ancak geniş kenarı daima gözün dış köşesine gelecek şekilde uygulanmalıdır.

- Ürünü üzerinde gösterildiği gibi, maskeyi dar kısmı gözün iç tarafına gelecek şekilde yerleştirin. 15 dakika sonrasında maskeyi göz çevresinden alın. Ardından dairesel hareketler ile göz çevresine masaj yapın. Maske uygulamasından sonra isterseniz rutin göz kreminizi uygulayabilirsiniz. Eğer maskeyi gündüz uyguladıysanız, ardından mutlaka bakım ürünü uygulamanız önerilir.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
ULTIMUNE POWER INFUSING EYE CONCENTRATE
SHISEIDO
15 ML
ULTIMUNE POWER INFUSING EYE CONCENTRATE
Ultimune Çok Fonksiyonlu Göz Çevresi Bakım Kremi

Shiseido Ultimune Power Infusing Eye Concentrate, ilk kez göz bakım kremi kullanacak olanlar dahil, göz çevresinde birden fazla endişe yaşayanlar için çok yönlü bir üründür. Kuruluk, hava kirliliği, stres, UV ışınları, ovalama/sürtünme (yastık vs) gibi sebepler sonucu göz çevresinde biz farketmesek de pek çok hasar oluşur. Şu 5 probleme çözüm bulur: Morluk – şişkinlik- ince çizgiler- kuruluk – sarkma. Gelecekte daha fazla hasarın oluşmasını önlemek için cildin iç savunma mekanizmalarını güçlendirir. 24 saat nem sağlar. Anında nemli, pürüzsüz ve toparlanmış bir cilt yaratır. 1 hafta kullanım sonrasında şişkinlik ve koyu halkalar azalır. 3 ay boyunca düzenli kullanımda ise ince çizgiler ve sarkma gözle görülür bir şekilde azalır. Her yaş grubuna uygundur.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
590,00 TL 472,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter