MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


CİLDİNİZ KULLANDIĞINIZ ÜRÜNLERE ARTIK YANIT VERMİYOR MU? INNA ALDİNÇ
MT Video
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

NEW FUTURE SOLUTION LX EYE&LIP CONTOUR REGENERATING CREAM

15ML

Future Solution Lx Tüm Yaşlanma Belirtilerine Karşı Göz ve Dudak Çevresi Yapılandırıcı Bakım

1450,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Future Solution LX Eye and Lip Contour Regenerating Cream, üstün onarım etkileri ile hassas göz ve dudak bölgesi için özel olarak formüle edilmiş üst düzey yaşlanma karşıtı kremdir. Yaşlanmanın gözle görülen belirtilerini hedef alarak cildin esnekliğini hem bugün hem de gelecekte koruyan güçlü bir yeniden yapılandırıcı bakımdır. Shiseido’nun özgün cilt bakım teknolojisi ve yaratıcı Form Support Veil ile formüle edilen bu ürün, narin göz ve dudak bölgesindeki çizgi ve sarkma oluşumunu önler, etkin bir şekilde cildi onarmaya yardımcı olur. İçeriğinde doğada nadiren bulunan Enmei bitkisi vardır. Bu bitki, ömür boyu süren güzel ve genç cilt için Longevity (uzun ömürlü olma) geninin korunmasını ve hücre çoğalımını arttırır. Uygulama anında cilde nüfuz eden olağanüstü nemlendirici dokuya sahiptir. Cilde kadifemsi bir ışıltı katarken belirgin kırışıkları, ince çizgileri ve koyu halkaları azaltır. 30’lu yaşlardan itibaren ince çizgi, sarkma, koyu halka ve kırışıklık probleminden endişe eden herkes kullanabilir.

KIRIŞIKLIKLAR SIKILAŞTIRMA NEMSİZLİK KOYU HALKALAR ŞİŞKİNLİK
Birlikte Kullan
NEW FUTURE SOLUTION LX EXTRA RICH CLEANSING FOAM

SHISEIDO

NEW FUTURE SOLUTION LX EXTRA RICH CLEANSING FOAM

Lüks Future Solution Lx Temizleme Köpüğü

720,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Future Solution LX Eye and Lip Contour Regenerating Cream:

- Yaşlanmanın gözle görülen belirtilerini hedef alarak cildin esnekliğini hem bugün hem de gelecekte koruyan yeniden yapılandırıcı bakım kremidir.

- Shiseido’nun özgün cilt bakım teknolojisi ve yaratıcı Form Support Veil ile formüle edilen bu ürün, narin göz ve dudak bölgesindeki çizgi ve sarkma oluşumunu önler, etkin bir şekilde cildi onarmaya yardımcı olur.

- İçeriğinde doğada nadiren bulunan Enmei bitkisi vardır. Bu bitki, ömür boyu süren güzel ve genç cilt için Longevity (uzun ömürlü olma) geninin korunmasını ve hücre çoğalımını arttırır.

- Uygulama anında cilde nüfuz eden olağanüstü nemlendirici dokuya sahiptir. Cilde kadifemsi bir ışıltı katarken belirgin kırışıkları, ince çizgileri ve koyu halkalara odaklanır.

- Cildin ferah, gergin olmasını sağlar ve kırışıklıkları fark edilir derecede azaltır.

- Ayrıca ürün kapatıcı ve fondöten altında kullanılabilecek kusursuz bir makyaj bazıdır.

- Makyajın sabittlenmesine ve makyajlıyken dahi cildin nefes alıp nemlenmesine olanak sağlar.

- 30’lu yaşlardan itibaren ince çizgi, sarkma, koyu halka ve kırışıklık probleminden endişe eden herkes kullanabilir
- Cilt bakım rutininizin son aşaması olarak her sabah ve akşam kullanın.

- Göz çevrenize önce Ultimune Eye kullanın. Bu, göz kreminizin etkisini 2 kat daha arttırır.

- Sonra kutuda gelen spatula yardımıyla parmağınızın ucuna küçük bir miktar Eye and Lip Contour Regenerating Cream yerleştirin ve ağızla göz bölgesindeki cilde nazikçe sürün.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
NEW FUTURE SOLUTION LX EXTRA RICH CLEANSING FOAM
SHISEIDO
125ML
NEW FUTURE SOLUTION LX EXTRA RICH CLEANSING FOAM
Lüks Future Solution Lx Temizleme Köpüğü

Shiseido Future Solution LX Extra Rich Cleansing Foam, cildin ihtiyacını olan nem dengesini bozmadan cildi derinlemesine arındıran kremsi dokuda köpüren lüks temizleyicidir. Ciltteki ölü hücreleri, yağı, kiri etkin bir şekilde giderir. Ciltte tazelik yaratır, cildi pürüzsüz bir hisse kavuştururken, nem ile konfor sağlar. Ardından gelen bakım ürünlerinin faydaları için cildi hazırlar. Daha ışıltılı ve dengeli bir cilt yapısının oluşumuna yardımcı olur. Yenilenen formülü sayesinde artık NMT (Doğal Nem Teknolojisi) ile ritüelin başlangıcından itibaren aktif maddelerin cilde nüfuz etmesine destek olur. İçeriğinde doğada nadiren bulunan Enmei bitkisi vardır. Bu bitki, ömür boyu süren güzel ve genç cilt için Longevity (uzun ömürlü olma) geninin korunmasını ve hücre çoğalımını arttırır. 25 yaşından itibaren tüm cilt tipleri için idealdir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
720,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter