MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

LIFTING PARTNER FOR EYES

Göz Çevresini Güçlendirip Sıkılaştıran Set

620 MT Puan İcon

620,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Lifting Partner For Eyes, göz çevresini gergin, sıkı ve daha genç göstermeyi hedefleyen bakım setidir. Setin içerisinde BOP LiftDynamic Eye Treatment 15ML, Ultimune Eye 3ML ve Full Lash Multi-Dimension Mini Mascara 2ML yer alıyor. Ürünlerin detayları ve kullanım şekli aşağıdadır..

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
BOP LIFTDYNAMIC CREAM

SHISEIDO

BOP LIFTDYNAMIC CREAM

Lifting ve Sıkılaştırma Etkili Çok Fonksiyonlu Krem

850,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
BOP LiftDynamic Eye Treatment 15ML: Cildin enerjik görünümünü ortaya çıkararak göz çevresinde sıkılaşma sağlayan çok fonksiyonlu göz çevresi bakım kremi. Derin kırışıklıklara, koyu halkalara ve yorgun görünen cilde nüfuz ederek cildinizin sıkılaşmasına yardımcı olur. Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir.

Ultimune Eye 3ML: Göz çevresini daha nemli, daha pürüzsüz ve daha esnek hale getirerek yaşlanmanın başlıca belirtilerini azaltmaya yardımcı olur. Üzerine uygulanan kremin etkisini arttırır.

Full Lash Multi-Dimension Mini Maskara 2ML: Shiseido’nun orjinal bükülebilir fırçası kirpikleri etkili bir şekilde kaldırır ve tek tek ayırır. Dramatik bakışlar, etkileyici kirpikler yaratır. Tüm gün süren bulaşma yapmayan formüle sahiptir.
1) Her sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra göz çevrenize Ultimune Eye uygulayın. Ultimune Eye, üzerine uygulanan ürünün etkisini arttırır. O yüzden bakımın daima ilk aşamasıdır.

2) Ultimune Eye’dan sonra cilt bakım rutininizin son aşaması olarak BOP LiftDynamic Eye Treatment’ı göz çevrenize uygulayın.

3) Maskarayı kirpiklerinize dipten uca doğru sürün. Maskara tüpünün kapağını her kullanımdan sonra silerek temizleyin. Ürünü herhangi bir sıvı ile karıştırmayın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
BOP LIFTDYNAMIC CREAM
SHISEIDO
50ML
BOP LIFTDYNAMIC CREAM
850 MT Puan Buton
Lifting ve Sıkılaştırma Etkili Çok Fonksiyonlu Krem

Shiseido Bio Performance LiftDynamic Cream, daha genç ve daha sıkı bir cilt görünümü için yaşlanmaya 24 saat meydan okuyan çok fonksiyonlu bakım kremidir. Cildi cömertçe nemlendirerek cildin yenilenme sürecini destekler. Sabah akşam düzenli kullanımla, cilt kontürünü yukarı çeken krem; cildinizi onarıp, hücre yenilenmesini ve cildin daha sıkı, daha canlı olmasını sağlar. Cildinde esneklik kaybı, derin kırışıklık ve kuruluk olan her kadın 35 yaşından itibaren kullanabilir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
850,00 TL
Birlikte Kullan Buton
%50 Exclusive indirimler
Kampanya Aç