​​
MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

SKIN PERFECTING PARTNER FOR EYES

Göz Çevresini Yenileyen ve Aydınlatan Set

289 MT Puan İcon

289,00 TL

Benim Olmalı Buton
Sepete Ekle Buton

Shiseido Skin Perfecting Partner For Eyes, göz çevresinde sık görülen koyu halka, donukluk, eşit olmayan cilt tonu ve kırışıklık gibi problemleri hedef alarak bu bölgeyi daha aydınlık göstermeye yarayan bakım setidir. Sette, BOP Glow Revival Eye Treatment 15ML, Ultimune Eye 3ML ve Full Lash Multi-Dimension Mini Mascara 2ML yer alıyor. Ürünlerin detayları ve kullanım şekli aşağıdadır. Setin gerçek değeri 377TL'dir.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
BIO-PERFORMANCE GLOW REVIVAL CREAM

SHISEIDO

BIO-PERFORMANCE GLOW REVIVAL CREAM

Cildi Yenileyen ve Aydınlatan Bakım Kremi

459,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
BOP Glow Revival Eye Treatment 15ML: Işıltılı bir cilt oluşumunda kılcal damarların rolüne odaklanan çok fonksiyonlu göz çevresi bakım kremi. Derinlemesine nemlenmiş ve canlanmış bir cilt için koyu halka, donukluk, eşit olmayan cilt tonu, şişkinlik ve kırışıklık görünümünü düzeltmeye yardımcı olur.

Ultimune Eye 3ML:
Göz çevresini daha nemli, daha pürüzsüz ve daha esnek hale getirerek yaşlanmanın başlıca belirtilerini azaltmaya yardımcı olur. Üzerine uygulanan kremin etkisini arttırır.

Full Lash Multi-Dimension Mini Maskara 2ML: Shiseido’nun orjinal bükülebilir fırçası kirpikleri etkili bir şekilde kaldırır ve tek tek ayırır. Dramatik bakışlar, etkileyici kirpikler yaratır. Tüm gün süren bulaşma yapmayan formüle sahiptir.
1) Her sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra göz çevrenize Ultimune Eye uygulayın. Ultimune Eye, üzerine uygulanan ürünün etkisini arttırır. O yüzden bakımın daima ilk aşamasıdır.

2) Ultimune Eye’dan sonra cilt bakım rutininizin son aşaması olarak BOP Glow Revival Eye Treatment’ı göz çevrenize Kassa masajı ile uygulamalısınız:

- Küçük bir inci tanesi kadar kremi parmak uçlarınıza alın göz kapaklarınıza ve göz altlarınıza uygulayın.
- Kremi nazikçe göz çevrenize yayın ve gözlerinizin iç kısmından burnunuza doğru olan kısma bastırarak sonlandırın.
- Aplikatörün A kısmı ile kaşlarınızın iç kısmından başlayarak uçlarına doğru kaydırın ve kaşlarınızın bitimindeki noktaya bastırın.
- İşlemi her bir göz için 6 kez tekrarlayın.

3) Maskarayı kirpiklerinize dipten uca doğru sürün. Maskara tüpünün kapağını her kullanımdan sonra silerek temizleyin. Ürünü herhangi bir sıvı ile karıştırmayın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
SHISEIDO
50ML
BIO-PERFORMANCE GLOW REVIVAL CREAM
459 MT Puan Buton
Cildi Yenileyen ve Aydınlatan Bakım Kremi

Shiseido Glow Revival Cream, eşit olmayan cilt tonundan başlayarak çoklu cilt problemlerini çözen, yenileyici ve aydınlık verici kremdir. Cilde müthiş bir ışıltı ve 24 saat boyunca nem verir. Bu cildi yenileyen ve aydınlatan bakım kremi, 25 yaş ve üzeri tüm yaş gruplarına uygundur. Tüm cilt tipleri için idealdir. 50ML.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
459,00 TL
Birlikte Kullan Buton