MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

ANTI DARK CIRCLES EYE CREAM

15ML

Koyu Halka Karşıtı Göz Çevresi Kremi

470,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Anti-Dark Circles Eye Cream, göz çevresindeki koyu halkaları hedef alarak bu bölgeyi aydınlatır ve koyulukları giderir. 20’li yaşlardan itibaren, göz çevresinde koyu halka görünümü ile ilgili bakım yapmak isteyen herkes kullanabilir. 15ML.

KOYU HALKALAR NEMSİZLİK ŞİŞKİNLİK AYDINLIK
Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
WHITE LUCENT BRIGHTENING GEL CREAM

SHISEIDO

WHITE LUCENT BRIGHTENING GEL CREAM

Cilt Lekelerine Karşı Aydınlatıcı Jel Krem

590,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Anti-Dark Circles Eye Cream:

- Shiseido'nun en son aydınlatma teknolojisiyle formülize edilen yoğun göz çevresi kremidir.

- Göz çevresinde canlı bir parlaklık sağlayarak cildi hızlıca nemlendirir.

- Zamanla cilt tonu eşitlenir, koyu halkalar gözle görülür şekilde azalır.

- Shiseido koyu halka karşıtı göz çevresi kremi, hassas göz çevresini mükemmel şekilde nemlendirmek ve yapısını tekrardan güçlendirmek için Super Hydro-Synergy Complex N içerir. Hydra Luminizing Powder anında cilde parlaklık kazandırır, kırışıkları doldurur ve nemin ciltte tutulmasını sağlar.

- Shiseido Anti-Dark Circles Eye Cream, çığır açan yeni Dark Circle Diminisher bileşeni koyu halkaların iki ana kaynağı olan melaninde pigment oluşumu (koyu halkalar) ve zayıf mikro kan dolaşımına (mor halkalar) karşı savaş açar ve melanin üretimini engelleyerek, var olan pigmentasyonu belirginsizleştir. Mikro kan dolaşımını harekete geçirerek koyu halkalara karşı meydan okur.

1 haftada: Göz çevresi nemlenmiş ve canlanmış bir görünüm kazanır.

4 haftada: Koyu halkaların boyutları küçülür ve görünürlükleri azalır.

8 haftada: Koyu halkalar azalırken cilt tonu eşitlenir ve gençleşir.
Cilt bakımı rutininizin son adımı olarak her sabah ve akşam uygulayın. Kremden önce mutlaka Ultimune Eye kullanın. Böylece göz kreminizin performansı 2 kat daha artar.

Sonra Anti-Dark Circles Eye Cream’i parmak uçlarınızı kullanarak göz çevresine yayın. Hijyeni korumak için kremi kullanırken her zaman özel spatulasını kullanın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
WHITE LUCENT BRIGHTENING GEL CREAM
SHISEIDO
50 ML
WHITE LUCENT BRIGHTENING GEL CREAM
Cilt Lekelerine Karşı Aydınlatıcı Jel Krem

Shiseido White Lucent Brightening Gel Cream, parlak, ışıltılı ve eşit tonlu bir cilt için canlandırıcı ve lekelere karşı cildi aydınlatıcı özellik taşıyan jel kremdir. Teknolojisi Neuroscience’dan (sinir bilimi) ilham almıştır. Cildin kendini yenileme sürecini destekleyen ReNeura Teknolojisi+ ile üretilmiştir. Reneura Teknolojisi+ ile ciltte gözle görülür aydınlık sağlar. Cilde renk veren pigmentleri uyaran faktörleri kontrol eder, aşırı melanin üretimini bastırır ve var olan lekelerin rengini açar. Yeni leke oluşumuna karşı ciltte bariyer oluşturur. Kuruluktan kaynaklanan ince çizgilerin oluşmasını önlemek için cildi 24 saat nemli tutar. Anında nem ile doymuş cilt görüntüsü sağlar. Shiseido White Lucent Overnight Cream&Mask gece maskesi ile beraber kullanıldığında ise 1 ay sonra leke görünümü farkedilir derecede azalır. Polenin cilde yapışmasını önlemek için statik elektrik üretimini bastırır. Polenin sebep olduğu duyarlılığı azaltmaya yardımcı olacak bir bariyer etkisi yaratır. Kokusu aroması için Japon turunçgili Sudaçi ve rahatlatıcı yeşil çiçek kokularının karışımı kullanılmıştır. Paraben ve mineral yağlar içermez. Komodojenik ve alerjik değildir. 20 yaş itibariyle tüm cilt tipleri için etkilidir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
590,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter