​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Mail
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

BENEFIANCE HOLIDAY KIT

Benefiance Cilt Bakım Seyahat Kiti

389

389,00 TL

Shiseido Benefiance Holiday Kit, yüze yumuşaklık, tazelik vermeyi hedefleyen cilt bakım setidir. Sette: Benefiance Day Cream(50ML), Extra Cream Cleansing Foam (50ML), Benefiance Softener Enriched (75ML), Ultimune yüz (10ML) bulunuyor. Setin gerçek değeri 681TL.

BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 DAY CREAM SPF15 (50ML): Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Day Cream, cildi UV ışınları, kuruluk ve çevresel faktörlerin neden olduğu yaşlanma izlerine karşı koruyan kırışıklık karşıtı gündüz kremidir. Çizgi ve kırışıklıkların görünümünü belirgin bir şekilde azaltırken, gün boyunca cildin nemini korur. Kuru ve çok kuru ciltlere ideal.

BENEFIANCE EXTRA CREAMY CLEANSING FOAM (50ML): Shiseido Benefiance Extra Creamy Cleansing Foam, cilt yüzeyindeki kirleri ve yaşlanmaya sebep olan ölü yüzey hücrelerini cildin ihtiyacı olan nemini almadan nazikçe arındıran zengin, köpüren temizleyicidir. Tüm cilt tipleri kullanabilir.

BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 BALANCING SOFTENER ENRICHED (75ML): Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Balancing Softener Enriched , ciltteki yaşlanma belirtilerine etkili bir şekilde meydan okuyan kırışıklık karşıtı yumuşatıcı bir losyondur. Cilde verdiği nem 24 saat sürer. Cildi pürüzsüz ve yumuşacık yapar.

ULTIMUNE (10ML): Güzellik cildinizin bağışıklık sisteminde saklıdır. Shiseido'nun üretimi Ultimune ComplexTM, cildin çok yönlü savunma gücünü artırmaya yönelik çalışır. Cildin savunmasını güçlendirir. Üzerine uygulanan serumun veya kremin etkinliğini arttırır.
- Temizleyici ile sabah ve aksam düzenli olarak cildinizi temizleyin.

- Sonrasında tonik kullanın.

- Ultimune’u tüm yüze uyguladıktan sonra üzerine nemlendiricinizi kullanabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL