​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

BENEFIANCE STARTER KIT

Çizgi ve Kırışıklık Karşıtı Cilt Bakım Seti

159

159,00 TL

Shiseido Benefiance Starter Kit, çizgi ve kırışıklıklarla mücadele eden etkili bir cilt bakım setidir. Cilde yoğun nem veren ve kırışıklıkları minimize eden ürünlerden oluşur. 35’li yaşlardan itibaren kullanılabilir. Setin gerçek fiyatı: 437TL. Setteki ürünleriden detayları aşağıdadır.

Setin içerisinde yaşlanma karşıtı özellik taşıyan 3 temel ürün bulunuyor.

Shiseido Benefiance Extra Creamy Cleansing Foam (75ML): Cildin doğal nemini bozmadan derinlemesine temizlik sağlar. Nem kürecikleri uygulama esnasında erir ve cildi yumuşatmak için cildi nemlendirir. Ciltte gerginlik yaratmaz. Zengin içerikli köpük temizleyici, en sert sularda bile köpüren yapıya sahiptir. Çok hassas ciltler için de uygundur.

Köpük temizleyici, kırışık oluşumunu sağlayan enzimlerin işlevini direkt olarak engelleyen mukorossi özü sayesinde gelecekte oluşacak yaşlanma belirtilerinin önüne geçer ve halihazırda var olan kırışıklıklarda azalma sağlar. Bu yüzden nemlendirici özelliğinin yanı sıra, bir kırışık karşıtı bakım ürünü olarak da rahatlıkla kullanılabilir.

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Balancing Softener Enriched (75ML):
Cilt yaşlanmasına meydan okuyan etkili içeriklere sahip çok yönlü bir losyondur. Bu muhteşem losyon cildi cömertçe nemlendirerek, cildin hızla yeniden yapılanmasına yardımcı olur ve üzerine yapılacak cilt bakımları için cildinizi hazır hale getirir.

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Balancing Softener Enriched, Süper Bio-Hyalüronik asit N ve kolajen üretimini teşvik eden Hydroksiprolin sayesinde mevcut kırışıkların görünümünü azaltır ve her geçen gün cilde gençlik dolu görünüm kazandırır. 24 saat kırışıklara karşı direnen bir sistem Benefiance Wrinkle Resist 24 hem gündüz hem de gece kırışıklara karşı maksimum faydalar sağlar.

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 Day Cream (30ML): Bu eşsiz kremle cildinizdeki kırışıklık ve çizgi görünümünde belirgin azalma gözlemleyeceksiniz. Yaşlanma karşıtı gündüz kremi ile çizgilerin ve kırışıklıkların görünümü gözle görülür biçimde azalırken, çok kuru koşullar altında dahi ciltteki yoğun nemin korunduğunu farkedeceksiniz . Normal ve kuru cilt tiplerine uygundur.
Shiseido Benefiance Extra Creamy Cleansing Foam, her gün kişisel temizlik ve cilt bakım rutininizin ilk adımı olarak uygulanmalıdır. Yumuşak bir köpük oluşturup, yavaşca dairesel hareketler yaparak yüzünüze uygulayın. Duruladıktan sonra iyice kurulayın.

Shiseido Benefiance Extra Creamy Cleansing Foam uyguladıktan sonra sabah-akşam cilt temizliğinin ardından pamuk üzerine zengin miktar Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Balancing Softener alıp, nazikçe tüm yüz ve boyun bölgesine uygulayın.

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 Day Cream, sabahları losyondan sonra cilde uygulanır. İki inci tanesi büyüklüğünde ürün tüm yüze yumuşak, nazik hareketlerle yayılır.

Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL