​​
MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 NIGHT EMULSION

75 ML

Kırışıklık Karşıtı Gece Bakım Emülsiyonu

469 MT Puan İcon

469,00 TL

Benim Olmalı Buton
Sepete Ekle Buton

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Night Emulsion, Çizgi ve kırışıklar ciddi bir sorun yaratmadan önce bu sorunlara özellikle odaklanan, yaşlanma karşıtı gece nemlendiricisidir. Kırışıklık görünümünde fark edilir bir azalma sağlarken, bir sonraki sabah için cildin ipeksi bir yumuşaklıkla toparlanmasına yardımcı olur. Cildi anında yumuşatır, kırışık ve çizgilerin görünümünde belirgin bir azalma sağlar. Temel cilt sorunu kırışıklık ve kuruluk olan kadınların sağlıklı, taze ve yaşlanma belirtilerinden uzak bir cilde kavuşmasına yardımcı olur. Cilt yaşının ihtiyacına göre 30’lu yaşların ortalarından itibaren kullanılabilir. Normal ve normalden karmaya dönük cilt tipleri ve yaz aylarında emülsiyon yapıyı tercih edenler için idealdir.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 DAY EMULSION SPF15 (75ML)

SHISEIDO

BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 DAY EMULSION SPF15 (75ML)

Kırışıklık Karşıtı Gündüz Bakım Emülsiyonu SPF15

449,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Night Emulsion, Çizgi ve kırışıklar ciddi bir sorun yaratmadan önce bu sorunlara özellikle odaklanan, yaşlanma karşıtı gece nemlendiricisidir.

- Hafif yapılı, nemlendirici gece emülsiyonu sabah cildin pürüzsüz ve tazelenmiş görünmesine yardımcı olur. İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü yumuşatır, cildi canlandırır ve cildin koruyucu fonksiyonlarını güçlendirir.

- Gençlik dolu ışıltılı bir görünüm için yaşlanmaya meydan okur.

- Cildin sertleşme sürecini engelleyen Hypericum (Sarı Kantaron) özütüyle formüle edilmiştir. Bu içerik sayesinde krem, gece boyunca cildi ferahlatarak güçlendirir. Ertesi sabah ışıltılı bir cilt ile uyanmanıza yardımcı olur.

- Ayrıca cildin sıkılığını ve dolgunluğunu geri getirmeye yardımcı olmak için kolajen üretimini hızlandıran özel bir amino asit Hydroxyproline (Hidroksiprolin) içerir.

- Cilt yaşının ihtiyacına göre 30’lu yaşların ortalarından itibaren kullanılabilir. Normal ve normalden karmaya dönük cilt tipleri ve yaz aylarına emülsiyon yapıyı tercih edenler için idealdir.

- Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Night Emulsion’u, her akşam arındırıcı ve yumuşatıcı losyondan sonra yüzünüze uygulayın.

- Daha iyi verim almak için önce mutlaka Ultimune kullanın. Ultimune, cildin bağışıklığını güçlendirdiğinden üzerine uygulanan ürünün performansını da arttırır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
SHISEIDO
75ML
BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 DAY EMULSION SPF15 (75ML)
449 MT Puan Buton
Kırışıklık Karşıtı Gündüz Bakım Emülsiyonu SPF15

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Day Emulsion, cildi UV ışınları gibi dış faktörlerin neden olduğu zararlara karşı koruyan emülsiyon yapıda kırışıklık karşıtı gündüz bakımıdır. Çizgi ve kırışıklıkların görünümünü belirgin bir şekilde azaltırken, gün boyunca cildin nemini korur. Cilt yaşının ihtiyacına göre 30’lu yaşların ortalarından itibaren kullanılabilir. Normal ve normalden karmaya dönük cilt tipleri ve yaz aylarına emülsiyon yapıyı tercih edenler için ideal. 75ML.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
449,00 TL
Birlikte Kullan Buton