MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Türkiye Distribütörü Garantisi ile
277
SHISEIDO

BIO-PERFORMANCE LIFTDYNAMIC HOLIDAY KIT

Özel Fiyatlı Lifting Etkili Cilt Bakım Seti

850 MT Puan İcon

850,00 TL


1127,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Bio-Performance Lift Dynamic Holiday Kit, genç ve sıkı bir cilt görünümü için gerekli temel bakım ürünlerinden oluşan deneme kitidir. Bu deneme kitinin içerisinde: Bio-Performance Lift Dynamic Cream Sıkılaştırma Etkili Nemlendirici 50ML (orijinal boy), Clarifying Cleasing Foam Köpüren Temizleyici 15ML, Treatment Softener Yumuşatıcı Losyon 30ML, Ultimune Power Infusing Concentrate Cilde Güç Kazandıran Serum 5ML yer alıyor. Kitin gerçek değeri 1.127TL’dir. Ürünlerin detay bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
BOP LIFTDYNAMIC SERUM

SHISEIDO

BOP LIFTDYNAMIC SERUM

Lifting ve Sıkılaştırma Etkili Serum

700,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Bio-Performance Lift Dynamic Holiday Kit:

Bio-Performance Lift Dynamic Cream - Sıkılaştırma Etkili Nemlendirici 50ML (orijinal boy):
Daha genç ve daha sıkı bir cilt görünümü için yaşlanmaya 24 saat meydan okuyan çok fonksiyonlu bakım kremidir. Cildi cömertçe nemlendirerek cildin yenilenme sürecini destekler. Sabah akşam düzenli kullanımla, cilt kontürünü yukarı çeken krem; cildinizi onarıp, hücre yenilenmesini ve cildin daha sıkı, daha canlı olmasını sağlar. Cildinde esneklik kaybı, derin kırışıklık ve kuruluk olan her kadın kullanabilir.

Clarifying Cleasing Foam - Köpüren Cilt Temizleyici 15ML: Cildi etkili bir şekilde temizlemek için mikro beyaz pudra ve beyaz kil içeren zengin köpüklü bu temizleyici, cildin yaşlanmasına neden olabilen yüzeydeki ölü hücreleri ve oksitlenmiş maddeleri temizler. Cildin kendi doğal nemini azaltmaz. Cilt yumuşak ve ışıltılı görünür. Köpürterek ve masaj yaparak cilde uygulayın. Ardından durulayın. Gözlerle temasından kaçınınız.

Treatment Softener - Yumuşatıcı Losyon 30ML: Cilde hızlı bir şekilde nüfuz eden 24 saat süren nem ve ferahlık sağlayan losyon. Cildin arınmış dokusunu ve ışıltısını ortaya çıkararak temiz bir görünüm sağlar. Normal ve karmadan yağlıya dönük ciltler için dermatolojik olarak test edilmiştir.

Ultimune Power Infusing Concentrate - Cildi Güçlendiren Serum 5ML: Cildinizin güzelliğini savunmak için destek güç sağlayan konsantre bakım. ImuGeneration Technology™ ile cildin mevcut kendi durumunu koruma ve ileride karşılaşabileceği endişelere karşı kendini savunma yeteneğini teşvik etmek için güçlü ve doğal özler kullanır. Cildiniz içten gelen bir enerjiyle pürüzsüz, esnek ve ışıltılı görünür. Gündüz ve gece cildinizi temizledikten sonra, nemlendiricinizden önce kullanınız. Uygulamak için iki kere sıkmanız yeterlidir.
Gece ve gündüz bu bakım ritüelini yapabilirsiniz.

1) Cildinizi Clarifying Cleasing Foam ile temizleyin. Köpürterek ve masaj yaparak cilde uygulayın. Ardından durulayın.
2) Treatment Softener’ı uygulayın.
3) Ultimune’u uygulayın.
4) Bakımın son aşaması olarak Bio Performance LiftDynamic nemlendiricinizi cildinize uygulayın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
BOP LIFTDYNAMIC SERUM
SHISEIDO
30ML
BOP LIFTDYNAMIC SERUM
700 MT Puan Buton
Lifting ve Sıkılaştırma Etkili Serum

Shiseido Bio Performance LiftDynamic Serum, yaşlanmaya meydan okuyan çok fonksiyonlu serumdur. Cildin doğal yenileyici güçlerini destekleyen bu serum ile kolajen ve elastin üretimi artarken, cildiniz daha pürüzsüz, nemli ve yenilenmiş görünür. Sarkma ve kırışıklıklar gibi cilt kontüründe oluşan sorunlar üzerinde çalışır. Cildinde esneklik kaybı, derin kırışıklık ve kuruluk olan her kadın 35 yaşından itibaren bu serumu kullanabilir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
700,00 TL
Birlikte Kullan Buton