​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Mail
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

BOP GLOW REVIVAL HOLIDAY KIT

Cilde Işıltı Veren Bakım Seti

399

399,00 TL

Shiseido BOP Glow Revival Holiday Kit, göz çevresi dahil, tüm yüze ışıltı ve tazelik vermeyi hedefleyen cilt bakım setidir. Sette: BOP Glow Revival Cream (50ML), Ultimune (10ML), Ultimune Eye (5ML), BOP Glow Revival Eye Cream (5ML), Rouge Rouge RD501 2.5gr (kırmızı) ve Ever Bloom EDP (0,8ML) yer alıyor. Setteki ürünlerin detayları aşağıdadır. Setin gerçek fiyatı: 663TL.

Birlikte Kullan
BIO-PERFORMANCE GLOW REVIVAL SERUM

SHISEIDO

BIO-PERFORMANCE GLOW REVIVAL SERUM

Cilt Dokusunu, Tonunu ve Konturunu Hedef Alan Çok Fonksiyonlu Işıltı Veren Serum

409,00 TL
HIZLI İNCELE
BIO-PERFORMANCE GLOW REVIVAL CREAM (50ML): Işıltılı bir cilt yaratmak için kılcal damarların rolüne odaklanan çok fonksiyonlu 24 saat yenileyici krem. Dolgun görünümlü ve kusursuz bir cilt için, cildin mikro-yoğun gücünü pekiştirerek gözle görülen kızarıklığı, kırışıklıkları ve gözenekleri minimize etmeye yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygundur.

ULTIMUNE (10ML): Güzellik cildinizin bağışıklık sisteminde saklıdır. Shiseido'nun üretimi Ultimune ComplexTM, cildin çok yönlü savunma gücünü artırmaya yönelik çalışır. Cildin savunmasını güçlendirir. Üzerine uygulanan serumun veya kremin etkinliğini arttırır.

ULTIMUNE EYE POWER INFUSING EYE CONCENTRATE (5ML): Göz çevresindeki cildinizi daha nemli, daha pürüzsüz ve daha esnek hale getirerek , yaşlanmanın başlıca belirtilerinin görünümünün azaltılmasına yardımcı olur. Üzerine uygulanan serumun veya kremin etkinliğini arttırır.

BIO-PERFORMANCE GLOW REVIVAL EYE TREATMENT (5ML): Işıltılı bir cilt oluşumunda kılcal damarların rolüne odaklanan çok fonksiyonlu göz çevresi bakım kremi. Derinlemesine nemlenmiş ve canlanmış bir cilt için cildin mikro –yoğun gücünü pekiştirerek, koyu halka, donukluk, eşit olmayan cilt tonu, şişkin ve kırışıklık görünümünü çözümlemeye yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygundur.

ROUGE ROUGE RD501
Sıcak Kırmızı: Dudakları eşit ve mükemmel bir şekilde kavrayan, zengin dokusuyla dayanıklı stik ruj.

EVER BLOOM EDP (0,8ML): Güzellik içinizde çiçek açar ve sonsuza kadar sürer. Bu zarif ve beyaz çiçeklerle bezenmiş misk koku sizi sarmalayacak.
BIO-PERFORMANCE GLOW REVIVAL CREAM (50ML): Her sabah ve akşam cildinizi temizledikten ve dengeledikten sonra cildinize eşit bir şekilde sürün.

ULTIMUNE EYE POWER INFUSING  CONCENTRATE (10ML): Her sabah ve akşam temizleme ve dengelemenin ardından, gece ve gündüz kremlerinizden önce uygulayın.

ULTIMUNE EYE POWER INFUSING EYE CONCENTRATE (5ML): Her sabah ve akşam cildinizi temizledikten ve dengeledikten sonra göz kreminizden önce uygulayın.

BIO-PERFORMANCE GLOW REVIVAL EYE TREATMENT (5ML): Her sabah ve akşam cilt bakımı rutininizin son adımı olarak uygulayın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
30 ML
BIO-PERFORMANCE GLOW REVIVAL SERUM
409
Cilt Dokusunu, Tonunu ve Konturunu Hedef Alan Çok Fonksiyonlu Işıltı Veren Serum

Shiseido Bop Glow Revival Serum, cilt tonunu eşitleyip; görünen kırışıklıkları, kızarıklığı ve sarkmayı azaltırken aynı zamanda cildin sıkılık ve duruluğunu arttırmak için cildi canlandırır. Işıltılı bir cilt yaratır. 25 yaş ve üzeri tüm yaş grupları ve cilt tiplerine uygundur.409,00 TL