​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

BOP LIFT DYNAMIC HOLIDAY KIT

Lifting ve Sıkılaştırma Etkili Cilt Bakım Seti

499

499,00 TL

Shiseido BOP Lift Dynamic Holiday Kit, göz çevresi dahil, tüm yüze sıkılık ve lifting etkisi vermeyi hedefleyen cilt bakım setidir. Sette: BOP LiftDynamic Cream (50ML), Ultimune (10ML), Ultimune Eye (5ML), BOP LiftDynamic Eye Cream (5ML), Rouge Rouge Replica RD501 2.5 gr (kırmızı) ve Ever Bloom EDP (0,8ML) yer alıyor. Setteki ürünlerin detayları aşağıdadır. Setin gerçek fiyatı: 790TL.

BOP LIFTDYNAMIC CREAM (50ML): Daha genç ve daha sıkı bir cilt görünümü için 24 saat yaşlanmaya meydan okuyan çok fonksiyonlu bakım kremi. Cildi cömertçe nemlendirerek cildin yenilenme sürecini ele alır ve sarkık görünümü ve kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olarak cildi sıkılaştırır.

ULTIMUNE (10ML): Güzellik cildinizin bağışıklık sisteminde saklıdır. Shiseido'nun üretimi Ultimune ComplexTM, cildin çok yönlü savunma gücünü artırmaya yönelik çalışır. Cildin savunmasını güçlendirir. Üzerine uygulanan serumun veya kremin etkinliğini arttırır.

ULTIMUNE EYE POWER INFUSING EYE CONCENTRATE (5ML): Göz çevresindeki cildinizi daha nemli, daha pürüzsüz ve daha esnek hale getirerek , yaşlanmanın başlıca belirtilerinin görünümünün azaltılmasına yardımcı olur. Üzerine uygulanan serumun veya kremin etkinliğini arttırır.

BOP LIFTDYNAMIC CREAM EYE TREATMENT (5ML): Cildin kullanılmayan enerjisini ortaya çıkararak göz çevresinde sıkılaşma sağlayan çok fonksiyonlu göz çevresi bakım kremi. Derin kırışıklıklara, koyu halkalara ve yorgun görünen cilde nüfuz ederek cildinizin sıkılaşmasına yardımcı olur.

ROUGE ROUGE RD501 Sıcak Kırmızı: Dudakları eşit ve mükemmel bir şekilde kavrayan, zengin dokusuyla dayanıklı stik ruj.

EVER BLOOM (0,8ML):
Güzellik içinizde çiçek açar ve sonsuza kadar sürer. Bu zarif ve beyaz çiçeklerle bezenmiş misk koku sizi sarmalayacak.
BOP LIFTDYNAMIC CREAM (50ML): Her sabah ve akşam cildinizi temizledikten ve dengeledikten sonra cildinize eşit bir şekilde sürün.

ULTIMUNE EYE POWER INFUSING CONCENTRATE (10ML): Her sabah ve akşam temizleme ve dengelemenin ardından, gece ve gündüz kremlerinizden önce uygulayın.

ULTIMUNE EYE POWER INFUSING EYE CONCENTRATE (5ML):
Her sabah ve akşam cildinizi temizledikten ve dengeledikten sonra göz kreminizden önce uygulayın.

BOP LIFTDYNAMIC CREAM EYE TREATMENT (5ML): Her sabah ve akşam cilt bakımı rutininizin son adımı olarak uygulayın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL