MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


175
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

BOP LIFT DYNAMIC KIT

Lifting ve Sıkılaştırma Etkili Kit

850,00 TL


1025,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido BOP Lift Dynamic Kit, daha genç ve daha sıkı bir cilt görünümü için yaşlanmaya meydan okuyan bakım kitidir. Cildi cömertçe nemlendirerek cildin yenilenme sürecini destekler. Sette: BOP Lift Dynamic Cream 50ML (orijinal boy) lifting etkili krem, Clarifying Foam 15ML (deneme boy) cilt temizleyici, Treatment Softener 30ML (deneme boy) yumuşatıcı losyon ve Ultimune 5ML (deneme boy) cildin savunmasını güçlendiren konsantre yer alır. Bu kiti cildinde esneklik kaybı, derin kırışıklık ve kuruluk olan her kadın 35 yaşından itibaren kullanabilir.

Birlikte Kullan
BOP LIFTDYNAMIC SERUM

SHISEIDO

BOP LIFTDYNAMIC SERUM

Lifting ve Sıkılaştırma Etkili Serum

700,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Bio Performance LiftDynamic Cream 50ML (orijinal boy) Lifting ve Sıkılaştırma Etkili Çok Fonksiyonlu Krem

- Daha genç ve daha sıkı bir cilt görünümü için yaşlanmaya 24 saat meydan okuyan çok fonksiyonlu bakım kremidir.

- Cildi cömertçe nemlendirerek cildin yenilenme sürecini destekler.

- Sabah akşam düzenli kullanımla, cilt kontürünü yukarı çeken krem; cildinizi onarıp, hücre yenilenmesini ve cildin daha sıkı, daha canlı olmasını sağlar.

- Cildinde esneklik kaybı, derin kırışıklık ve kuruluk olan her kadın 35 yaşından itibaren kullanabilir.

Shiseido Clarifying Cleansing Foam 15ML (deneme boy) Tüm Ciltler İçin Arındırıcı Köpüren Temizleyici

- Pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt için kirliliğe neden olan tüm makyaj, yağ ve ölü deri kalıntılarını nazikçe temizleyen ve bu sırada cildin nemini de koruyan kremsi, zengin yapılı köpüren bir temizleyicidir. T

- Tüm cilt tipleri için formüle edilmiş ve ‘InternalPowerResist’ teknolojisine sahip olan bu temizleyici, cildi yumuşatırken ve güçlendirirken kirliliğin giderilmesine yardımcı olur.

- İçeriğinde beyaz kil, mikro beyaz toz, saf Kirishima mineral suyu, Yomogi özü ve pirinç yağı vardır.

- Cildin sağlıklı, berrak ve temiz olmasını sağlayan bu temizleyiciyi 20 yaşından itibaren herkes kullanabilir.

Shiseido Treatment Softener 30ML (deneme boy) Karma/Yağlı Ciltler İçin 24 Saat Etkili Yumuşatıcı Losyon

- Antioksidanlar, yaşlanma karşıtı ve nemlendirici bileşenler içeren, 24 saat etkili yumuşatıcı losyondur.

- İnce çizgilerin görünümünü iyileştirir, cildin netliğini arttırır ve cilt dokusunu güzelleştirir. Hyalüronik asit, Hamamelis Özü, saf Kirishima mineral suyu, Lempuyang ekstresi, Mukurossi ekstresi ve Theanine özü ile formüle edilmiştir.

- Normal, yağlı ve karma ciltler için formüle edilmiş ve ‘InternalPowerResist’ teknolojisine sahip olan bu yumuşatıcı, cildin yaşlanma belirtileri ve dış streslerden korunması için cildin savunma mekanizmalarını güçlendirmeye yardımcı olur.

- Cildinizi nemlendirir ve cildinizi taze, nemli, sağlıklı görünen bir cilde kavuşturmak için sonraki bakımlara hazırlar. 20 yaşından itibaren herkes kullanabilir.

Shiseido Ultimune 5ML (deneme boy) Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre

- Cildin savunma gücünü arttıran konsantre bu bakım, ImuGeneration Technology ile daha da güçlendi. Bu teknoloji, daha genç, daha ipeksi, daha pürüzsüz, daha taze bir cilt görünümü için cildin içine hızla süzülen geliştirilmiş bir formüle sahiptir. Bu formülün içeriğini, yaşlanmayı gözle görülür bir şekilde azalttığı bilinen zengin bir antioksidan olan Reishi mantarı ve cilde canlılık ile zengin nem depolayan iris kökü özleri oluşturur. Bu bileşenler, sağlıklı görünen bir cilt için doğal yaş savunucularıdır. Yani yaşlılık belirtilerini farkedilir derecede ertelerler.

- Yeni formüllü Ultimune ile cilt sadece 1 haftada% 28 daha güçlü hale gelir. Cilt daha pürüzsüz, daha sıkı, daha nemli ve esnek görünür.

- Her cilt tipi ve her yaş grubu Ultimune konsantre bakımı kullanabilir.
1. Cildinizi önce Clarifying Cleansing Foam ile temizleyin. Temiz avuç içine inci tanesi büyüklüğünde ürünü alın, biraz soğuk ya da ılık su ekleyerek avuç içinde köpürtün, ardından avuç içindeki köpüğü cilde dairesel hareketler ile uygulayın, sonra iyice yüzünüzü durulayın.

2. Cildinizi temizledikten sonra Treatment Softener’ı tüm yüze uygulayın. Durulanmaz.

3. Softener uygulamasından sonra Ultimune’u tüm yüze uygulayın. Ultimune, cildin bağışıklığını güçlendirdiğinden üzerine uygulanan ürünün performansını da arttırır.

4. Bio Performance LiftDynamic Cream’i eşit bir şekilde tüm yüzünüze – aşağıdan yukarıya –uygulayabilirsiniz. Sabah ve akşam uygulayabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
BOP LIFTDYNAMIC SERUM
SHISEIDO
30ML
BOP LIFTDYNAMIC SERUM
Lifting ve Sıkılaştırma Etkili Serum

Shiseido Bio Performance LiftDynamic Serum, yaşlanmaya meydan okuyan çok fonksiyonlu serumdur. Cildin doğal yenileyici güçlerini destekleyen bu serum ile kolajen ve elastin üretimi artarken, cildiniz daha pürüzsüz, nemli ve yenilenmiş görünür. Sarkma ve kırışıklıklar gibi cilt kontüründe oluşan sorunlar üzerinde çalışır. Cildinde esneklik kaybı, derin kırışıklık ve kuruluk olan her kadın 35 yaşından itibaren bu serumu kullanabilir.
RENK
50 ML(Yeni)
30 ML
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
700,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter