MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


1708
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

FUTURE SOLUTION LX DAY CREAM CHRISTMAS SET

Yaşlanma Karşıtı Premium Cilt Bakım Seti

990,00 TL


2698,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Future Solutions LX Day Cream Christmas Set, cilde üst düzey bakım sunan Future Solutions ürünlerinden oluşuyor. Sette: Total Protective Cream (orijinal boy - 50ML), Extra Rich Cleansing Foam (deneme boy - 15ML), Concentrated Balancing Softener (deneme boy -25ML) ve Total Regenerating Cream (deneme boy -6ML) yer alıyor. Tüm cilt tipleri için uygundur. Setteki ürünlerin detayları aşağıda yer alıyor.

Shiseido Future Solutions LX Day Cream Christmas Set içerisinde yer alan ürünler:

Future Solutions LX Total Protective Cream (orijinal boy - 50ML): Cildi hem koruyan hem de yaşamsal gücünün yenilenmesine yardımcı olan çok fonksiyonlu lüks gündüz kremi. Cildi gündüz boyunca karşısına çıkan UV ışınları, kuruluk, oksidasyon ve kirlilik gibi faktörlere karşı savunur.

Future Solutions LX Extra Rich Cleansing Foam (deneme boy - 15ML): Zengin köpüğüyle cildi sarmalayarak, ciltte ferahlamış ve pürüzsüz bir his bırakan lüks yüz temizleyici. Sakura yaprağı özü ile formüle edilmiştir.

Future Solutions LX Concentrated Balancing Softener (deneme boy -25ML): Cildin yaşamsal gücünün yenilenmesine ve canlanmasına yardımcı olan lüks bir fomülasyona sahip yumuşatıcı losyon. Cilde anında zengin bir nem sağlar ve farkedilir yumuşaklıkta bir cilt için cildin nemliliğini sürdürür.

Future Solutions LX Total Regenerating Cream (deneme boy - 6ML): Cildin yaşamsal gücünün yenilenmesine ve canlanmasın yardımcı olan lüks gece kremi. Zengin kremsi dokusu, kolayca emilerek cildin doğal güçlerini uyandırmak ve gelişimine yardımcı olmak için cildinize en uygun ortamı oluşturur.
- Cildinizi sabah ve akşam Extra Rich Cleansing Foam ile temizleyin.

- Temizlemenin ardından cildinizin nem dengesini sağlamak için Concentrated Balancing Softener’ı kullanın. Sabah ve akşam bir pamuğa döktüğünüz bu ürün ile yüzünüze uygulama yapabilirsiniz.

- Softener’dan sonra sabahları Total Protective Cream’i yüzünüze uygulayın.

- Akşamları cildinizi temizleyip dengeledikten sonra ise Total Regenerating Cream’i uygulayabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter