MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

FUTURE SOLUTION LX DAY CREAM CHRISTMAS SET

Yaşlanma Karşıtı Premium Cilt Bakım Seti

1600 MT Puan İcon

1600,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Future Solutions LX Day Cream Christmas Set, cilde üst düzey bakım sunan Future Solutions ürünlerinden oluşuyor. Sette: Total Protective Cream (orijinal boy - 50ML), Extra Rich Cleansing Foam (deneme boy - 15ML), Concentrated Balancing Softener (deneme boy -25ML) ve Total Regenerating Cream (deneme boy -6ML) yer alıyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu setin gerçek fiyatı 1.841TL. Setteki ürünlerin detayları aşağıda yer alıyor.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE 75ML

SHISEIDO

ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE 75ML

Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre

599,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Future Solutions LX Day Cream Christmas Set içerisinde yer alan ürünler:

Future Solutions LX Total Protective Cream (orijinal boy - 50ML): Cildi hem koruyan hem de yaşamsal gücünün yenilenmesine yardımcı olan çok fonksiyonlu lüks gündüz kremi. Cildi gündüz boyunca karşısına çıkan UV ışınları, kuruluk, oksidasyon ve kirlilik gibi faktörlere karşı savunur.

Future Solutions LX Extra Rich Cleansing Foam (deneme boy - 15ML): Zengin köpüğüyle cildi sarmalayarak, ciltte ferahlamış ve pürüzsüz bir his bırakan lüks yüz temizleyici. Sakura yaprağı özü ile formüle edilmiştir.

Future Solutions LX Concentrated Balancing Softener (deneme boy -25ML): Cildin yaşamsal gücünün yenilenmesine ve canlanmasına yardımcı olan lüks bir fomülasyona sahip yumuşatıcı losyon. Cilde anında zengin bir nem sağlar ve farkedilir yumuşaklıkta bir cilt için cildin nemliliğini sürdürür.

Future Solutions LX Total Regenerating Cream (deneme boy - 6ML): Cildin yaşamsal gücünün yenilenmesine ve canlanmasın yardımcı olan lüks gece kremi. Zengin kremsi dokusu, kolayca emilerek cildin doğal güçlerini uyandırmak ve gelişimine yardımcı olmak için cildinize en uygun ortamı oluşturur.
- Cildinizi sabah ve akşam Extra Rich Cleansing Foam ile temizleyin.

- Temizlemenin ardından cildinizin nem dengesini sağlamak için Concentrated Balancing Softener’ı kullanın. Sabah ve akşam bir pamuğa döktüğünüz bu ürün ile yüzünüze uygulama yapabilirsiniz.

- Softener’dan sonra sabahları Total Protective Cream’i yüzünüze uygulayın.

- Akşamları cildinizi temizleyip dengeledikten sonra ise Total Regenerating Cream’i uygulayabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE 75ML
SHISEIDO
75ML
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE 75ML
599 MT Puan Buton
Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate, cilt fonksiyonlarının en iyi potansiyele ulaşmasına, cildinizin tıpkı doğduğunuz andaki gibi göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı olur. Cildin savunma gücünü arttıran konsantre bakımdır. Her cilt tipi ve yaş grubu bu ürünü kullanabilir. 75ML.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
599,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç