​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


HYDRA3 REGENETIC CREAM
%50
VALMONT

HYDRA3 REGENETIC CREAM

50ML

Yaşlanmayı Geciktirici Hidrasyon (Susuzluk Giderici) Kremi

352

352,50 TL


705,00 TL

Valmont Hydra3 Regenetic Cream, şiddetli dehidrasyon (susuzluk) belirtileri gösteren ciltler için ideal bir kremdir. En susuz cildin bile susuzluğunu anında giderir. Yüksek bir PHA içeriğine sahip olan bu hidrasyon etkinleştirici krem, hyalüronik asit sentezini yeniden teşvik etmek için çalışır. Her uygulama ile birlikte cilt maksimum hidrasyon oranını geri kazanır ve yoğunluk kazanır. Pürüzsüzleştirme etkisine sahip, yaşlanmayı geciktirici hidrasyon kremi arayan kadınlar ve ciddi susuzluk çeken ciltler için ideal bir kremdir. 50ML.

Birlikte Kullan
HYDRA3 REGENETIC SERUM

VALMONT

HYDRA3 REGENETIC SERUM

Yaşlanmayı Geciktirici Hidrasyon (Susuzluk Giderici) Serumu

312,50 TL 625,00 TL
HIZLI İNCELE
Valmont Hydra3 Regenetic Cream:

- Yaşlanmaya karşı savaşan ciltler için vazgeçilmez olan hidrasyon etkisi sağlarken, en susuz cildin bile susuzluğunu anında giderir.

- Dehidrasyon kaynaklı ince çizgilerin yüzeyini doldurur. Suyu hücrelerde tutar.

- Yüksek bir PHA içeriğine sahip olan bu hidrasyon etkinleştirici krem, hyalüronik asit sentezini yeniden teşvik etmek için çalışır.

- Her uygulama ile birlikte cilt maksimum hidrasyon oranını geri kazanır ve yoğunluk kazanır.


- Pürüzsüzleştirme etkisine sahip, yaşlanmayı geciktirici hidrasyon kremi arayan kadınlar ve ciddi susuzluk çeken ciltler için ideal bir serumdur.
Sabahları ve/veya akşamları Valmont Hydra3 Regenetic serumu uyguladıktan sonra, oldukça hafif masaj hareketleri ile fındık büyüklüğündeki Hydra3 Regenetic Cream’in yüze ve boyuna nüfuz etmesine izin verin.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
VALMONT
30ML
HYDRA3 REGENETIC SERUM
312
Yaşlanmayı Geciktirici Hidrasyon (Susuzluk Giderici) Serumu

Valmont Hydra3 Regenetic Serum, yaşlanmaya karşı savaşan ciltler için vazgeçilmez olan gerilme etkisi sağlarken en susuz cildin bile susuzluğunu anında giderir. Yüksek bir PHA içeriğine sahip olan bu hidrasyon etkinleştirici konsantre, hyalüronik asit sentezini yeniden teşvik etmek için uzun vadede etki eder. Her uygulama ile birlikte cilt maksimum hidrasyon oranını geri kazanır ve yoğunluk kazanır. Pürüzsüzleştirme etkisine sahip, yaşlanmayı geciktirici hidrasyon serumu arayan kadınlar ve ciddi susuzluk çeken ciltler için ideal bir serumdur. 30ML.625,00 TL 312,50 TL