​​
MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Türkiye Distribütörü Vepa Group Garantisi ile
114
SHISEIDO

IBUKI DRY SKIN SET

Ibuki Kuru Ciltlere Özel Set

259 MT Puan İcon

259,00 TL


373,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Ibuki Dry Skin seti, ciltteki kuruluk, donukluk, düzensiz cilt tonu, lekeler, geniş gözenekler gibi kusurları düzeltmek için oluşturulmuş settir. Hassas ciltler dahil, normal, kuru ve çok kuru cilt tipleri için idealdir. Bu setteki ürünler ile pürüzsüz, sorunsuz bir cilde kavuşabilirsiniz. Cilt bakım setindeki ürünleri düzenli kullanan kadınların % 90'ı, 2 hafta sonra cilt problemlerinin minimuma indiğini bildirmiştir. Sette; Gentle Cleanser (30ML), Softening Concentrate (30ML) ve Refining Moisturizer Enriched orijinal boy (50ML) yer alıyor.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
IBUKI EYE CORRECTING CREAM

SHISEIDO

IBUKI EYE CORRECTING CREAM

Çok Yönlü Serinletici ve Nemlendirici Göz Çevresi Kremi

269,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
IBUKI GENTLE CLEANSER (30ML): Cildin temel nem dengesine zarar vermeden kirleri ve aşırı sebum fazlasını alır, hızlıca köpürür ve cildi nazikçe temizler. Shiseido hassas cilt temizleyici sayesinde cilt yenilenir, ipeksi, taze ve pürüzsüz görünür. Laboratuvar araştırması kapsamında ürünü 2 hafta boyunca düzenli kullanan kadınların %94’ü, ürünün cildi temizlerken cildin doğal nemini koruduğunu da söylemiştir.

IBUKI SOFTENING CONCENTRATE (30ML): Cilde hızlı ve kolayca nüfuz eden jel yapıda konsantre yumuşatıcıdır. Sonrasında uygulanan cilt bakım ürünlerin etkililiğini arttırır. Yoğun nemlendirme etkili konsantre, uzun süreli nemi cildin derin katmanlarına iletir, böylece cilt gün boyu nemli ve pürüzsüzdür. Cildi çiğ tanesi yumuşaklığında bırakır. Cilt hücrelerinin direncini ve şeklini kaybetmelerini engellemek için hücreleri optimum nemle dolduran Shiseido Ibuki Softening Concentrate sayesinde cilt mükemmel görünüme kavuşur.

IBUKI REFINING MOISTURIZER ENRICHED (50ML): Günlük kullanıma uygun, zengin içerikli nemlendiricidir. Ibuki zengin içerikli günlük nemlendirici, kuruluğun neden olduğu sertliği, ince çizgileri, belirgin gözenekleri ve sivilcelerin durumunu düzeltirken, cildi gün boyu nemli tutar. Pürüzsüz ve rafine cilt dokusu yaratır.
IBUKI GENTLE CLEANSER (30ML): Shiseido Ibuki Gentle Cleanser’ı ılık su ile köpürtün ve dairesel hareketlerle cilde masaj yaparak yedirin. Ardından durulayın.

IBUKI SOFTENING CONCENTRATE (30ML):
Cildinizi derinlemesine temizledikten sonra, uygun miktarda elinize aldığınız ürünü parmaklarınızla cildinize masaj yaparak yayın ve cilt ürünü emene kadar masaja devam edin.

IBUKI REFINING MOISTURIZER ENRICHED (50ML): Sabah ve akşam,  temizlenmiş ve losyon uygulanmış cilde uygulayın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
SHISEIDO
15 ML
IBUKI EYE CORRECTING CREAM
269 MT Puan Buton
Çok Yönlü Serinletici ve Nemlendirici Göz Çevresi Kremi

Shiseido Ibuki Eye Correcting Cream, göz çevresindeki ince çizgilerin, koyu halkaların, şişliğin ve görünümü etkili şekilde azaltır. Göz çevresine anında canlılık kazandırır. 20-30 yaş aralığındakiler kullanabilir. 15ML.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
269,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Kampanya Kapat
Kampanya Aç