MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

PROTECTIVE & RADIANCE TRAVEL KIT

Cildi Koruyan ve Aydınlatan Seyahat Kiti

199 MT Puan İcon

199,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Cildi Koruyan ve Aydınlatan Seyahat Kiti, cilde aydınlık bir görünüm veren, lekelerle savaşan bakım ürünlerini bir çantada buluşturan settir. Bu sette, şık şeffaf makyaj çantası ile birlikte tam 6 deluxe boy ürün yer alıyor: Beauty Partner şeffaf dikdörtgen makyaj çantası, White Lucency Brightening Cleansing Foam 7ML (Köpüren Temizleyici) , White Lucency Protective Day Emulsion SPF15 7ML (Gündüz Nemlendiricisi), Ultimune 10ML (Cilt Güçlendirici Konsantre), Intensive Anti-Spot Serum 9ML (Leke Serumu) ve Pure Retinol Express Eye Mask (Retinollü Göz Maskesi). Seyahatte ve günlük hayatta pratik, taşınabilir deluxe boy ürünlerden oluşan setin detayları aşağıdadır.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Beauty Partner Çanta: Çok yönlü, dikdörtgen biçiminde şeffaf makyaj ve güzellik çantasıdır. Çantanın boyutları (27cmx10cmx10cm) idir. Bu şık çanta, Makyaj Trendi markası olan Beauty InsideOut ürünüdür.

White Lucency Brightening Cleansing Foam (7ML):
Kirleri ve ölü yüzey hücrelerini etkili şekilde arındırarak donuk görünümü ortadan kaldıran, cilde temiz ve aydınlık bir görünüm veren köpüren temizleyicidir. Kremsi bir köpük yaratarak cildin nemini azaltmadan pürüzsüz ve aydınlık bir cilt yaratır.

* Hafif, kremsi bir yapısı vardır ve su ile temasta hemen köpürür. Avuç içine inci tanesi büyüklüğünde ürünü alın, krem yapıyıya azar azar su ekleyerek avuç içinde köpürtün, ardından avuç içindeki köpüğü cilde dairesel hareketler ile uygulayın, sonra durulayın. Sabah ve akşam bakım ürünlerinizi uygulamadan önce kullanın.

White Lucency Protective Day Emulsion SPF15 (7ML): Cildi UV ışınlarının ve kuruluğun zararlı etkilerine karşı korurken olağanüstü aydınlatıcı etkiler gösteren gündüz nemlendiricisidir. Mükemmel aydınlıkta, pürüzsüz ve eşit renkte bir cilt sağlar. İçeriğindeki aydınlatıcı pudralar ile ışığı yansıtarak cildin doğal aydınlığını arttırırken yaşlılık ve güneş lekelerini, renk eşitsizliğini ve donuk görünümü en aza indirir.

*Temiz cilde gündüzleri uygulayın. Makyaj altı olarak da kullanılabilir.

Benefiance Wrinkle Resist 24 Pure Retinol Express Eye Mask: 3 farklı kırışıklığı hedef alarak formüle edilmiş, anında kırışıklıkları pürüzsüzleştiren göz çevresi maskesidir. Yoğun hayatın göz çevresinde yarattığı, yorgun ve donuk görünümü minimize etmeyi hedef alır.

* Haftada bir kez, cildinizi temizledikten sonra kullanın. Ürünü üzerinde gösterildiği gibi, maskeyi dar kısmı gözün iç tarafına gelecek şekilde yerleştirin. 15 dakika sonrasında maskeyi göz çevresinden alın. Ardından dairesel hareketler ile göz çevresine masaj yapın. Maske uygulamasından sonra isterseniz rutin göz kreminizi uygulabilirsiniz. Eğer maskeyi gündüz uyguladıysanız, ardından mutlaka bakım ürünü uygulamanız önerilir.

Ultimune (10ML): Cilt fonksiyonlarının en iyi potansiyele ulaşmasına, cildinizin tıpkı doğduğunuz andaki gibi göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı olur. Cildin savunma gücünü arttıran konsantre bakımdır.

* Ultimune’u sabah ve akşam yüzünüzü iyice temizledikten sonra uygulayın. Ardından kullandığınız başka bir serum ya da nemlendirici varsa üstüne onu sürebilirsiniz. Makyaj altına da rahatlıkla kullanılabilen bir ürün.

Intensive Anti-Spot Serum (9ML): Ciltteki inatçı lekeleri azaltmak için özel olarak geliştirilmiş bir formül içeren leke karşıtı serumdur. Mevcut koyu lekeleri azaltır, iyileşmeye direnç gösteren inatçı lekeleri serbest bırakır.

* Daha iyi verim alabilmek için cildinize önce Ultimune kullanın. Ultimune cildin bağışıklığını güçlendirdiğinden üzerine uygulanan bu leke serumunun da performansını da artırır. O yüzden Ultimune ve leke serumunu birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz. Her sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra ve nemlendiriciden önce uygulayın. Yüzün merkezinden dışa doğru masaj yaparak yüzünüze sürün. Masajı 3 kez ardarda tekrarlayın .
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
MT Puan Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton