MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

TRAVEL KIT FOR OILY SKIN

Yağlı Ciltlere Özel Seyahat Kiti

99 MT Puan İcon

99,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Yağlı Ciltlere Özel Seyahat Kiti, yağlı ciltlerin ihtiyacı olan bakım ve makyaj ürünlerini bir çantada buluşturan settir. Bu sette, şık şeffaf makyaj çantası ile birlikte tam 7 deluxe boy ürün yer alıyor: Beauty Petite şeffaf makyaj çantası, Deep Cleansing Foam 7ML (Köpüren Temizleyici) , Balancing Softener 7ML (Dengeleyici Losyon), Matifying Moisturizer Oil Free 7ML (Matlaştırıcı Yağsız Nemlendirici) , Pure Retinol Express Eye Mask (Retinollü Göz Maskesi), Lacquer Rouge (Kırmızı Ruj) ve Full Lash Volume Mascara (Siyah Maskara). Seyahatte ve günlük hayatta pratik, taşınabilir deluxe boy ürünlerden oluşan setin detayları aşağıdadır.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE 15ML

SHISEIDO

ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE 15ML

Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre

189,00 TL 199,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Beauty Petite Çanta: Küçük boy, şeffaf makyaj ve güzellik çantasıdır. Çantanın boyutları (25cmx15cmx4cm) idir. Bu şık minik çanta, Makyaj Trendi markası olan Beauty InsideOut ürünüdür.

Pureness Deep Cleansing Foam (7ML): Mavi temizleyici granüller içeren, cilde mükemmel tazelik veren suyla köpüren temizleyicidir. Pürüzlere yol açan ve gözenekleri tıkayan kalıntıları, makyajı ve yağı cilde hasar vermeden temizler. Sivilcelenmeyi ve aşırı yağlanmayı kontrol altına alır. Özellikle yağlı, sivilcelenmeye yatkın ciltler için idealdir.

* Hafif, kremsi bir yapısı vardır ve su ile temasta hemen köpürür. Avuç içine inci tanesi büyüklüğünde ürünü alın, krem yapıyıya azar azar su ekleyerek avuç içinde köpürtün, ardından avuç içindeki köpüğü cilde dairesel hareketler ile uygulayın, sonra durulayın. Sabah ve akşam bakım ürünlerinizi uygulamadan önce kullanın.

Pureness Balancing Softener (7ML): Cildi neme doyurur, fazla sebumu alarak sivilce ve siyah nokta oluşumunu azaltır. Cildi yumuşatır ve cildin pH dengesini sağlar.

* Cildinizi temizledikten sonra ürünü pamuğa dökün, cildinize nazik hareketlerle ürünü yedirin. Her sabah ve akşam temizleme sonrası cilde uygulayın.

Pureness Matifying Moisturizer Oil Free (7ML): Yağı emen pudralı formülüyle hafif bir nemlendirici. Cildinizdeki parlamayı azaltırken olağan üstü nem sağlar. Tazeleyici ve son derece saf bir his verir. Cildin pürüzsüz bir dokuya kavuşmasına yardımcı olur.

*Softener’dan sonra cildinize uygulayabilirsiniz. Sabah ve akşam kullanılabilir. Makyaj altı da olabilir.

Benefiance Wrinkle Resist 24 Pure Retinol Express Eye Mask: 3 farklı kırışıklığı hedef alarak formüle edilmiş, anında kırışıklıkları pürüzsüzleştiren göz çevresi maskesidir. Yoğun hayatın göz çevresinde yarattığı, yorgun ve donuk görünümü minimize etmeyi hedef alır.

* Haftada bir kez, cildinizi temizledikten sonra kullanın. Ürünü üzerinde gösterildiği gibi, maskeyi dar kısmı gözün iç tarafına gelecek şekilde yerleştirin. 15 dakika sonrasında maskeyi göz çevresinden alın. Ardından dairesel hareketler ile göz çevresine masaj yapın. Maske uygulamasından sonra isterseniz rutin göz kreminizi uygulabilirsiniz. Eğer maskeyi gündüz uyguladıysanız, ardından mutlaka bakım ürünü uygulamanız önerilir.

Lacquer Rouge RD529: Kırmızı renkli, Japonların vernikli süs eşyalarından esinlenilerek üretilen, dudaklara yoğun renk ve keskin bir parlaklık sağlayan rujdur. ‘Super Hydro-Wrap Vitalizing DE’ teknolojisi ile zengin nem içerir. Kuru, pürüzlü ve soyulan dudakları yoğun bir şekilde nemlendirerek iyileştirir. Uzun süre kalıcıdır.

Full Lash Volume Mascara: Siyah renkli kirpiklere hacim kazandıran maskaradır. Kirpiklerde doğal ve dramatik kıvrımlar yaratır. Kirpiklere verdiği görünüm tüm gün sürer.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE 15ML
SHISEIDO
15ML
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE 15ML
189 MT Puan Buton
Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate, cilt fonksiyonlarının en iyi potansiyele ulaşmasına, cildinizin tıpkı doğduğunuz andaki gibi göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı olur. Cildin savunma gücünü arttıran konsantre bakımdır. Her cilt tipi ve yaş grubu bu ürünü kullanabilir. 15ML.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
199,00 TL 189,00 TL
Birlikte Kullan Buton