MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

WASO MATTIFYING&REFRESH SET

Matlaştırıcı ve Tazeleyici Cilt Bakım Seti - Yağlı Ciltler İçin

320,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Waso Mattifying&Refresh Set, tamamen yağlı ciltler için düşünülmüş nemlendirici ve temizleyiciden oluşan settir. Yağlı ciltleri anında matlaştıran, yağı dengeleyen ve cilde berrak bir görünüm katan bu sette: Waso Quick Matte Moisturizer (orijinal boy – 75ML) ve Waso Quick Gentle Cleanser (deneme boy – 30ML) yer alıyor.Setteki ürünlerin detayları aşağıda yer alıyor.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
WASO COLOR SMART DAY MOISTURIZER SPF30 OIL-FREE

SHISEIDO

WASO COLOR SMART DAY MOISTURIZER SPF30 OIL-FREE

Waso 2’si 1 Arada Renk Düzenleyen Nemlendirici SPF30 (Yağsız) - Malta Eriği Özlü

320,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Waso Mattifying&Refresh Set içerisinde yer alan ürünler:

Waso Quick Matte Moisturizer (orijinal boy - 75ML): İçeriğinde malta eriği yaprağı hücreleri bulundurarak cildi anında matlaştıran, yağı dengeleyen, berrak jel emülsiyondur. Ciltte pürüzsüz, neme doymuş ve parlaklığı azalmış bir his bırakır.

Waso Quick Gentle Cleanser (deneme boy - 30ML): İçeriğinde bal ve arı sütü bulunan ferahlatıcı cilt temizleyicidir. Bala benzeyen jel yapısı cildin ihtiyaç duyduğu neme zarar vermezken su olmadan köpürerek cildinizi makyajdan ve pürüzlerden arındırır. Suya dayanıklı makyajı çıkarmaz.
- Cildinizi Waso Quick Gentle Cleanser ile temizleyin. Sabah ve akşam kullanabilirsiniz.

- Temiz cilde sabah ve akşam Waso Quick Matte Moisturizer’ı kullanabilirsiniz. Makyaj altı da olabilir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
WASO COLOR SMART DAY MOISTURIZER SPF30 OIL-FREE
SHISEIDO
50ML
WASO COLOR SMART DAY MOISTURIZER SPF30 OIL-FREE
Waso 2’si 1 Arada Renk Düzenleyen Nemlendirici SPF30 (Yağsız) - Malta Eriği Özlü

Shiseido Waso Color Smart Day Moisturizer SPF30 Oil-Free, cilt rengini düzenleyen, yağsız, günlük nemlendiricidir. Yağlı ciltler için tasarlanmıştır. Cilt tonuna adapte olarak sağlıklı bir ten rengi ortaya çıkarır. Cilde tazelik verir ve ciltte yapışkan olmayan mat bir görünüm bırakır. Tüm gün boyunca cildi nemlendirir. SPF30 ile UV ışınlarına karşı korur. Gözeneklerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Çevre kirliliğine karşı cildi koruyan Anti-Pollution Powder içerir. PhytoResist System+ ile botaniklerin zengin nem gücünü kullanarak cildin iç ve dış stres kaynaklarına karşı direncini arttırmaya yardımcı olur. Yağ ve paraben içermez. 15 yaşından itibaren herkese uygundur. Tek başına ya da makyaj bazı olarak makyaj altına kullanılabilir. Temel içeriği Malta eriği yapraklarının özüdür. Malta eriği, sebum artışını önlemeye yardımcı olduğu bilinen antioksidan bir etkiye sahiptir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
320,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter