MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

WRINKLE RESIST24 DAY CREAM HOLIDAY KIT

Yaşlanma Karşıtı Bakım Kiti

449 MT Puan İcon

449,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Wrinkle Resist24 Day Cream Holiday Kit, cilt yaşlanmasına karşı savaşta çok etkili bir seri olan Benefiance Wrinkle Resist24 ürünlerinden oluşuyor. Sette: Wrinkle Resist24 Day Cream (orijinal boy – 50ML), Extra Creamy Cleansing Foam (deneme boy- 30ML), Wrinkle Resist24 Balancing Softener Enriched (deneme boy- 30ML) ve Ultimune (deneme boy – 10ML) yer alıyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu setin gerçek fiyatı 661TL. Setteki ürünlerin detayları aşağıda yer alıyor.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 NIGHT CREAM (50ML)

SHISEIDO

BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 NIGHT CREAM (50ML)

Kırışıklık Karşıtı Gece Bakım Kremi

469,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Wrinkle Resist24 Day Cream Holiday Kit içerisinde yer alan ürünler:

Benefiance Wrinkle Resist24 Day Cream (orijinal boy - 50ML): Cildi UV ışınları, kuruluk ve çevresel faktörlerin neden olduğu yaşlanma izlerine karşı koruyan kırışıklık karşıtı gündüz kremidir. Çizgi ve kırışıklıkların görünümünü belirgin bir şekilde azaltırken, gün boyunca cildin nemini korur. Gün boyunca kuru havalarda bile cilde nem desteği sağlarken ince çizgilerin ve kırışıkların azalmasına yardımcı olur.

Benefiance Extra Creamy Cleansing Foam (deneme boy- 30ML): Yaşlanmaya neden olan birikmiş ölü yüzey hücrelerini, yağ ve kiri nazikçe arındıran, zengin köpüklü krem temizleyici. İçeriğindeki Bio-Hiyalüronik asit içeren granüller uygulama esnasında erir ve cildi yumuşatmak için nemlendirir.

Benefiance Wrinkle Resist24 Balancing Softener Enriched (deneme boy- 30ML): Ciltteki yaşlanma belirtilerine etkili bir şekilde meydan okuyan losyondur. Cilde yumuşaklık ve esneklik katarak ciltteki çizgilerin görünümünü azaltır. Cilde verdiği nem 24 saat sürer. Cildi pürüzsüz ve yumuşacık yapar. Cildi ardından gelen cilt bakımına daha hazır hale getirir.

Ultimune (deneme boy - 10ML): Güzellik cildinizin bağışıklık sisteminde saklıdır. Ultimune, cildin çok yönlü savunma gücünü arttırmaya yönelik çalışır. Cilt fonksiyonlarının en iyi potansiyele ulaşmasına, cildinizin tıpkı doğduğunuz andaki gibi göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı olur. Üzerine uygulanan ürünlerin performansını arttırır.
- Yüzünüzü Extra Creamy Cleansing Foam ile temizleyin. Sabah ve akşam kullanabilirsiniz.

- Benefiance Wrinkle Resist24 Balancing Softener Enriched’i cilt temizliğinden sonra pamuk yardımı ile nazikçe yüzünüze uygulayın. Sabah ve akşam kullanabilirsiniz.

- Ardından Ultimune’u tüm yüzünüze eşit şekilde uygulayın. Sabah ve akşam kullanabilirsiniz.

- Bakımınıza Benefiance Wrinkle Resist24 Day Cream ile devam edebilirsiniz. Sabah ve akşam kullanabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
SHISEIDO
50 ML
BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 NIGHT CREAM (50ML)
469 MT Puan Buton
Kırışıklık Karşıtı Gece Bakım Kremi

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 Night Cream, kırışıklıkları ve çizgileri yoğun şekilde hedef alan yaşlanmayla mücadele eden gece kremidir. Cilt yaşının ihtiyacına göre 30’lu yaşların ortalarından itibaren kullanılabilir. Kuru ve çok kuru ciltler için. 50ML.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
469,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç