MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


411
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

ANTI-SPOT & BRIGHTENING SKINCARE SET

Leke Gideren ve Aydınlatan Cilt Bakım Seti

690,00 TL


1101,00 TL

Sepete Ekle Buton

Anti-Spot&Brightening Skincare Set, cilt lekelerini hafifleten ve cilde aydınlık bir görünüm veren settir. Sette: Shiseido White Lucent Illuminating Micro-Spot Serum Leke Serumu (deneme boy), Shiseido White Lucent Brightening Gel Cream Aydınlatıcı Jel Krem (deneme boy), Shiseido Clarifying Cleansing Foam Arındırıcı Temizleyici (seyahat boy) ve Shiseido White Lucent Overnight Cream&Mask Cilt Lekelerine Karşı Aydınlatıcı Gece Bakımı (Maske&Krem) (orijinal boy) yer alır. Leke sorunu yaşayan herkes için ideal bir settir. Setin gerçek değeri 1101TL'dir.

Birlikte Kullan
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE 75ML

SHISEIDO

ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE 75ML

Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre

760,00 TL 950,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido White Lucent Overnight Cream&Mask (75ML –Orijinal Boy)
- Sadece gece kullanımı içindir.
- Cildi yoğun aydınlatma özelliği taşıyan ve 2 farklı şekilde de kullanılabilen gece bakımıdır. Sabah uyandığınızda cilt tonunun daha eşit, daha parlak ve daha canlı olmasını sağlayan, maske ve gece kremi olarak kullanılabilen bakım ürünüdür.
- 1 ay sürekli kullanımdan sonra cilt gözle görünür şekilde daha aydınlık hale gelir.
- Shiseido White Lucent Brightening Gel Cream ile beraber kullanıldığında ise 1 ay sonra leke görünümü farkedilir derecede azalır.

Shiseido White Lucent Illuminating Micro-Spot Serum (5ML –Deneme Boy)
- Aydınlık ve parlak bir cilt için koyu lekeleri, cilt donukluğunu ve ton eşitsizliğini hedef alan serumdur.
- Koyu lekeleri, cilt donukluğunu ve ton eşitsizliğini iyileştirir ve yenilerin oluşmasını önler.
- İçten parlayan daha eşit ve aydınlık bir cilt ortaya çıkar.
- Sadece 1 haftada %90 daha aydınlık ve daha berrak bir cilde kavuşursunuz.

Shiseido White Lucent Brightening Gel Cream (5ML – Deneme Boy)
- Lekeler ve cilt tonu eşitsizliği üzerinde etkili aydınlatıcı jel kremdir.
- Parlak ve eşit bir cilt tonu için pigmentasyonu hedefler. Pigmentasyonu uyaran faktörleri kontrol eder. Bu yüzden ‘Sakura Bright Complex’ içerir. Bu özel aydınlatıcı formülasyonun içinde Beşparmak Otu Özü, Keklik Üzümü Özü, Sakura çiçeği Özü ve Alıç Özü vardır.
- Kuruluktan kaynaklanan ince çizgilerin oluşmasını önlemek için cildi 24 saat nemli tutar. Anında nem ile doymuş cilt görüntüsü sağlar.
- Paraben ve mineral yağlar içermez. Komodojenik ve alerjik değildir.
- 20 yaş itibariyle tüm cilt tipleri için etkilidir.

Shiseido Clarifying Cleansing Foam (50ML – Seyahat Boy)
- Pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt için kirliliğe neden olan tüm makyaj, yağ ve ölü deri kalıntılarını nazikçe temizleyen ve bu sırada cildin nemini de koruyan kremsi, zengin yapılı köpüren bir temizleyicidir.
- Tüm cilt tipleri için formüle edilmiş ve ‘InternalPowerResist’ teknolojisine sahip olan bu temizleyici, cildi yumuşatırken ve güçlendirirken kirliliğin giderilmesine yardımcı olur.
- İçeriğinde beyaz kil, mikro beyaz toz, saf Kirishima mineral suyu, Yomogi özü ve pirinç yağı vardır.
- Cildin sağlıklı, berrak ve temiz olmasını sağlayan bu temizleyiciyi 20 yaşından itibaren herkes kullanabilir.
Shiseido White Lucent Overnight Cream&Mask (75ML –Orijinal Boy)
Ürünü cilt bakım rutininizin son adımı olarak kullanın. Ürününüzü Shiseido Ultimune güç konsantresi ile birlikte kullanın. Ultimune, üzerine uygulanan üründen çok daha fazla fayda görmenizi sağlar. Ultimune’dan sonra ürünü maske olarak kullandığınızda badem büyüklüğünde bir miktar, gece kremi olarak kullandığınızda ise daha kalın bir tabaka olarak yüzünüze uygulayabilirsiniz.1 ay sürekli kullanımdan sonra cilt gözle görünür şekilde daha aydınlık hale gelir. Shiseido White Lucent Brightening Gel Cream (gündüz) ile beraber kullanıldığında ise 1 ay sonra leke görünümü farkedilir derecede azalır. Spatulasıyla iki inci boyutu kadar miktarını alın ve yüzünüzün beş noktasına (yanaklar, alın, burun ve çene) sürün.

Shiseido White Lucent Illuminating Micro-Spot Serum (5ML –Deneme Boy)
2 pompa kadar ürünü avucunuzun içine alın ve yüzünüze uygulayın.1 pompa ürün daha alın ve lekelerin, çillerin üzerine uygulayın. Daha iyi verim alabilmek için cildinize önce Ultimune kullanın. Ultimune cildin bağışıklığını güçlendirdiğinden üzerine uygulanan bu leke serumunun da performansını da artırır. O yüzden Ultimune ve leke serumunu birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz. Her sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra ve nemlendiriciden önce uygulayın.

Shiseido White Lucent Brightening Gel Cream (5ML – Deneme Boy)
Cildinizi temizledikten sonra Ultimune uygulayın. Ultimune’dan sonra Shiseido Micro-Spot leke serumunu uygulayın. Serumdan sonra White Lucent Brightening Gel Cream’i uygulayın. Sabah ve akşam uygulayabilirsiniz.

Shiseido Clarifying Cleansing Foam (50ML – Seyahat Boy)
Ürün su ile temasta hemen köpürür. Temiz avuç içine inci tanesi büyüklüğünde ürünü alın, biraz soğuk ya da ılık su ekleyerek avuç içinde köpürtün, ardından avuç içindeki köpüğü cilde dairesel hareketler ile uygulayın, sonra iyice yüzünüzü durulayın. Sabah ve akşam kullanabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE 75ML
SHISEIDO
75 ML
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE 75ML
Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate, cilt fonksiyonlarının en iyi potansiyele ulaşmasına, cildinizin göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı olmak için artık eskisinden de güçlü bir formüle sahip. Yenilenen formülüyle Ultimune, cildin savunma yeteneğini sürekli olarak güçlendirmek için Reishi mantarı ve İris kökü özlerini içeren ImuGeneration Technology ™ ile geliştirildi. Reishi Mantarı, yaşlanmayı gözle görülür bir şekilde azalttığı bilinen zengin bir antioksidandır. İris kökü ise cilde canlılık ve nem verme kabiliyeti ile bilinir. Bu güçlü içeriklerin bileşimi sayesinde yeni Ultimune, cildinizi günlük hasara ve yaşlanma belirtilerine karşı sadece 1 haftada% 28 daha güçlü hale getirir. Cilt daha pürüzsüz, daha sıkı, daha nemli ve esnek görünür. Cildin savunma gücünü arttıran bu konsantre bakımı her cilt tipi ve yaş grubu kullanabilir. Ürünün detaylı içerik ve kullanım bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
950,00 TL 760,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter