​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


Türkiye Distribütörü Vepa Group Garantisi ile
%41
SHISEIDO

BENEFIANCE FIRMING MASSAGE MASK

Yaşlanma Karşıtı Cildi Sıkılaştırıcı Maske

130

129,80 TL


220,00 TL

Shiseido Benefiance Firming Massage Mask, daha pürüzsüz, esnek ve aydınlık bir cilt için yeniden yapılandırma ve olağanüstü nemlendirme etkisi olan masaj maskesidir. Anında aydınlık, yumuşaklık ve yoğun nem verirken düzenli kullanımda cildin sıkılığını, esnekliğini ve gençliğini arttırır. Yaşlanma karşıtı sıkılaştırıcı maske, masaj esnasında eriyen bakım granülleri ile ciltte çok hafif peeling etkisi yaparak cildin yüzeyini pürüzsüzleştirir. 30’lu yaşlardan itibaren kullanılabilir.

Birlikte Kullan
BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 DAY CREAM SPF15 (50ML)

SHISEIDO

BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 DAY CREAM SPF15 (50ML)

Kırışıklık Karşıtı Gündüz Kremi SPF15

415,00 TL
HIZLI İNCELE
Shiseido Benefiance Firming Massage Mask:

- Cilde masaj yaparak ona canlılık katan ve sıkılaştıran maske.

- Cildi nemlendirip dokusunu yenilerken daha yumuşak, daha esnek ve her zamankinden çok daha fazla ışıldayan bir görünüm sağlar.

- Yaşlanma karşıtı sıkılaştırıcı maske, masaj esnasında eriyen bakım granülleri ile ciltte çok hafif peeling etkisi yaparak cildin yüzeyini pürüzsüzleştirir.

- Anında aydınlık, yumuşaklık ve yoğun nem verirken düzenli kullanımda cildin sıkılığını, esnekliğini ve gençliğini arttırır.
- Haftada 1-2 kez kullanın.

- Az miktarda ürünü avuç içine alın. Göz bölgesine gelmeyecek şekilde, parmak uçlarınızla tüm yüze sürün. 2-3 dakika boyunca cilde masaj yapın.

- Maskeyi yüzünüzde 3 dakika bekletin. Ardından kağıt havlu yardımı ile maskenin fazlasını cildinizden arındırın.

- Rutin nemlendiriciniz veya serumunuz ile bakıma devam edin.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
50ML
BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 DAY CREAM SPF15 (50ML)
415
Kırışıklık Karşıtı Gündüz Kremi SPF15

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Day Cream, cildi UV ışınları, kuruluk ve çevresel faktörlerin neden olduğu yaşlanma izlerine karşı koruyan kırışıklık karşıtı gündüz kremidir. Çizgi ve kırışıklıkların görünümünü belirgin bir şekilde azaltırken, gün boyunca cildin nemini korur. Cilt yaşının ihtiyacına göre 30’lu yaşların ortalarından itibaren kullanılabilir. Kuru ve çok kuru ciltlere ideal. 50ML.415,00 TL