MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


ASLI ŞEN VE ERKAN ULUÇ'TAN GÜZELLİK TÜYOLARI
MT Video
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

WASO PURIFYING PEEL OFF MASK

100 ml

Ciltten Soyulan Arındırıcı Maske

330,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Waso Purifying Peel Off Mask, taze, sağlıklı ve parlak cildi ortaya çıkaran arındırıcı maskedir. Cilt üzerine krem gibi sürülür ve bir süre sonra ciltten soyularak çıkarılır. Görünür gözenekleri küçültür. Cilt yüzeyini derinlemesine arındırır; cildi sebumdan ve tüm makyaj kirinden, gözeneklerde biriken kalıntılardan, ölü hücrelerden temizler. Tertemiz ve pürüzsüz bir cilt yüzeyi ortaya çıkarır. Üzerine uygulanan nemlendiricinin cilde daha iyi nüfuz etmesine imkan verir. İçeriğinde Malta eriği özleri vardır. Etken maddesi ise nane ailesinden bir Asya bitkisi olan Shiso’dur. Canlılığını ve parlaklığını yitirmiş, gözenekleri genişlemiş, derinlemesine temizliğe ihtiyaç duyan tüm cilt tipleri için uygundur. Maskenin ardından MUTLAKA nemlendirici veya serum kullanmalısınız. Paraben ve yağ içermez. 15 yaşından itibaren cinsiyet gözetmeksizin herkes kullanabilir.

AÇIK GÖZENEKLER TON EŞİTSİZLİĞİ PÜRÜZLÜ ARINDIRMA
Birlikte Kullan
WASO BEAUTY SLEEPING MASK

SHISEIDO

WASO BEAUTY SLEEPING MASK

Gece Güzellik Maskesi

390,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Waso Purifying Peel Off Mask:

- Taze ve sağlıklı cildi ortaya çıkaran ciltten soyulan arındırıcı maskedir.

- Görünür gözenekleri küçültür. Cilt yüzeyini derinlemesine arındırır; cildi sebumdan ve tüm makyaj kirinden, gözeneklerde biriken kalıntılardan, ölü hücrelerden temizler. Tertemiz ve pürüzsüz bir cilt yüzeyi ortaya çıkarır.

- Etken maddesi ise nane ailesinden bir Asya bitkisi olan Shiso’dur. Shiso, mineral ve vitamin açısından zengin bir bitkidir. Mor yaprakları vardır. Detoks ve cildi yenileme yeteneğiyle bilinir. Nane ailesine ait Asya’ya özel bir bitkidir.

- PhytoResist System+ teknolojisini içerir. Botaniklerin zengin nem gücünü kullanarak cildin iç ve dış stres kaynaklarına karşı direncini arttırmaya yardımcı olur. Bu teknolojide, doğal malzemelerden alınan besinler dikkatlice çıkarılır. Özleri bozulmadan korunur ve ürünlerin içeriğine katılır.

- 15 yaşından itibaren tüm cilt tiplerine cinsiyet gözetmeksizin uygundur.

- İçeriğinde paraben ve yağ yoktur.
- Temiz ve kuru cildinize maskeyi yanaklarınızdan başlayarak tüm yüze kalın bir tabaka şeklinde uygulayın. Göz çevresi, kaş ve saç dipleriniz hariç.

- 20 dakika beklettikten sonra maskeyi yüzünüzden soyarak çıkartın.

- Maskenin ardından MUTLAKA serum veya nemlendirici uygulamalısınız.

- Maskeyi haftada 1 veya 2 defa uygulamanız yeterlidir. 
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
WASO BEAUTY SLEEPING MASK
SHISEIDO
80 ml
WASO BEAUTY SLEEPING MASK
Gece Güzellik Maskesi

Shiseido Waso Beauty Sleeping Mask, cildi derin bir uyku çekmiş gibi canlı gösteren, yüzden temizlenmesi gerekmeyen jel yapıda bir gece maskesidir. Geceleri uyumadan önce cilde uygulanır ve siz uyurken sabaha kadar cildinize nüfuz eder. Ertesi güne canlı, nemli, iyi dinlenmiş ve ışıldayan bir ciltle başlamanızı sağlar. Cilde nem ve canlılık depolar. İçerisinde havuç hücreleri vardır. Etken maddesi ise Japonya’ya özel bir bitki olan Yuzu’dur. Yeşil renkli Yuzu bitkisi, cildi adeta yeniden şarj etmek için doğasından gelen özel bir güce sahiptir. Cildinizi aydınlatır ve cildinize iyi bir gece uykusu verir. Her zaman cilt bakımının son adımı olarak uygulanmalıdır. Paraben ve yağ içermez. Her cilt tipine ve her yaşa uygundur. Bu ürün IBUKI Sleeping Mask güzellik maskesinin geliştirilmiş yeni formülasyonudur.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
390,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter