​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 ENERGIZING ESSENCE ( 30ML)

30 ML

Yaşlanma Karşıtı ve Cilde Enerji Aşılayan Konsantre Serum

305

305,00 TL

Shiseido Benefiance WrinkleResist24 Energizing Essence, cildin daha canlı görünmesi ve genç hissetmesini sağlayan ek bir enerji kaynağıdır. Görünen yaşlanma belirtilerini azaltan konsantre serumdur.30ML.

Birlikte Kullan
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE

SHISEIDO

ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE

Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre

489,00 TL
HIZLI İNCELE

Shiseido Benefiance Energizing Essence, cildin hayati önem taşıyan nemini tazeleyerek, pürüzsüzlük ve esneklik sağlayarak görünen yaşlanma belirtilerini azaltır. Yaşlanma karşıtı ve cilde enerji aşılayan konsantre serum, konsantre yapısıyla çok güçlü bir etkiye sahiptir ve istenilen sonucu verir. Sabah ve akşam, nemlendiriciden önce uygulanır. Yüzde, göz ve dudak kenarlarında kulanılabilir. Shiseido Benefiance Energizing Essence serum, sertleşmiş cilt tarafından kolayca emilebilen ve gözle görülür pürüzleştirici etkiye sahip Shiseido bileşeni Bio-Hyaluronic Serum ile cildi derinden nemlendirir.Ürün özellikle elastikiyetini yitirmiş, donuk, mat ve pütürlü yapıdaki ciltler için önerilir.


30 ML

En iyi verim için ürünün her sabah ve akşam uygun miktarda uygulanması ve cilt tarafından emilene kadar parmak uçlarıyla cilde nazikçe masaj yapılması gerekir. 

Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
75ML
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE
489
Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate, cilt fonksiyonlarının en iyi potansiyele ulaşmasına, cildinizin tıpkı doğduğunuz andaki gibi göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı olur. Cildin savunma gücünü arttıran konsantre bakımdır. Her cilt tipi ve yaş grubu bu ürünü kullanabilir. 75ML.489,00 TL