MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

FUTURE SOLUTION LX INTENSE FIRMING CONTOUR SERUM

50ML

Future Solution LX Yoğun Cilt Sıkılaştırıcı Premium Serum

2850,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido FSLX Intense Firming Contour Serum, cildi sıkı tutmak ve şekillendirmek için yaşla birlikte sarkan bölgelerdeki yüz hatlarının yeniden yapılandırılmasına yardımcı olur. Cildin hatlarını ortaya çıkarır. Toparlanmış, sıkılaşmış, neme doymuş, daha genç görünen bir cilt yaratır. Görünür ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünde azalma sağlar. Dermal kaynakların yenilenmesini teşvik etmek ve sarkma ile mücadele etmek için yeni ve özel bir teknolojiyle üretilmiştir. Ödüllü bir üründür. Cildin elastikiyet ve sıkılığından sorumlu yapıyı keşfettiği için IFSCC (Kozmetik Araştırmacıları Uluslararası Federasyonu) ödülünü kazanmıştır. İçeriğinde doğada nadiren bulunan Enmei bitkisi vardır. Bu bitki, ömür boyu süren güzel ve genç cilt için Longevity (uzun ömürlü olma) geninin korunmasını ve hücre çoğalımını arttırır. Meyan kökü özü, bamya özü, rubus yaprağı özü de etken maddeleri arasındadır. 4 haftalık düzenli kullanımdan sonra sarkan ve sıkılığını kaybeden cildin %88 oranında onarıldığı gözlenmiştir. 30 yaş ve üstü için uygundur.

SIKILAŞTIRMA KIRIŞIKLIKLAR NEMSİZLİK SARKMALAR
Birlikte Kullan
NEW FUTURE SOLUTION LX TOTAL PROTECTIVE CREAM SPF20

SHISEIDO

NEW FUTURE SOLUTION LX TOTAL PROTECTIVE CREAM SPF20

Future Solution Lx Yaşlanmanın Tüm Etkilerine Karşı Çok Fonksiyonlu Lüks Gündüz Kremi SPF20

2750,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido FSLX Intense Firming Contour Serum:

- Görünür yaşlanma belirtilerini azaltan, oluşabilecek çizgi kırışıklık ve esneklik kaybını önleyen, cildin renk tonunu eşitleyen yoğun cilt sıkılaştırıcı lüks serumdur.

- Cildi sıkı tutmak ve şekillendirmek için yaşla birlikte sarkan bölgelerdeki yüz hatlarının yeniden yapılandırılmasına yardımcı olur. Cildin hatlarını ortaya çıkarır.

- Ödüllü bir üründür. Cildin elastikiyet ve sıkılığından sorumlu yapıyı keşfettiği için IFSCC (Kozmetik Araştırmacıları Uluslararası Federasyonu) ödülünü kazanmıştır.

- Shiseido’ya özel yüksek miktarda yaşlanma karşıtı etkilerin hızlandırılmasına ve cildi kaynağında yenileyen kendi yaşamsal güçlerinin pekiştirilmesine yardımcı bir içerik olan SkingenecellEnmei ile formüle edilmiştir. Enmei bitkisi ömür boyu süren güzel ve genç cilt için Longevity (uzun ömürlü olma) geninin korunmasını ve hücre çoğalımını arttırır.

- Meyan kökü özü, bamya özü, rubus yaprağı özü de etken maddeleri arasındadır. Meyan kökü özü, dermal kaynakların yenilenmesini sağlar. Bamya özü, sarkmaları toparlar ve oluşmasını önler. Rubus yaprağı özü ise yağ hücrelerini aza indirmeye yardımcı olur.

- 4 haftalık düzenli kullanımdan sonra sarkan ve sıkılığını kaybeden cildin %88 oranında onarıldığı ve %96 oranında da cilde kontur (boyut) kazandırdığı gözlenmiştir.

- 30 yaş ve üstü için uygundur.
- Cildi temizleyip yumuşattıktan sonra avucunuzun içine bir pompa serum alın. Serumu yanaklara, alın, burun ve çeneye uygulayın.

- Serumdan bir pompa daha alın ve boynunuzun bölgesine yayın.

- Her 2 avucunuzu da kullanarak, boyundan başlayarak yukarı doğru hareketlerle masaj yapın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
NEW FUTURE SOLUTION LX TOTAL PROTECTIVE CREAM SPF20
SHISEIDO
50ML
NEW FUTURE SOLUTION LX TOTAL PROTECTIVE CREAM SPF20
Future Solution Lx Yaşlanmanın Tüm Etkilerine Karşı Çok Fonksiyonlu Lüks Gündüz Kremi SPF20

Shiseido Future Solution LX Total Protective Cream SPF20, gün içinde zarar verici, yaşlanmayı tetikleyici faktörlere karşı cildin doğal savunma faktörünü geliştiren, yaşlanmanın tüm etkilerine karşı cildi koruyan gündüz bakım kremidir. Benzersiz teknolojisi ile cildi gündüz stres faktöründen korur ve cildinizin doğal hücresel işlevlerini gün boyunca canlandırır. Cildi günlük dış etkenlerden (UV ışınları, kuruluk, oksidasyon ve çevresel faktörler) korumak için gençlik arttırıcı genin çalışmasını destekler. İçeriğinde doğada nadiren bulunan Enmei bitkisi vardır. Bu bitki, ömür boyu süren güzel ve genç cilt için Longevity (uzun ömürlü olma) geninin korunmasını ve hücre çoğalımını arttırır. Makyaj altına uygulanabilir. 30’lu yaşlardan itibaren yaşlanma belirtilerinin tümüne karşı koyayabilecek bir kreme ihtiyacı olan her kadın için idealdir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
2750,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter