MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
SepetBu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

WHITE LUCENT ILLUMINATING MICRO-SPOT SERUM 50ML

50ML

Koyu Lekeleri Hedef Alan Aydınlatıcı Serum

980,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido White Lucent Illuminating Micro-Spot Serum, aydınlık ve parlak bir cilt için koyu lekeleri, cilt donukluğunu ve ton eşitsizliğini hedef alan serumdur. Cildin iç ve dış melanin bölgelerini özel olarak formüle edilmiş bileşenler ile etkiler. Koyu lekeleri, cilt donukluğunu ve ton eşitsizliğini iyileştirir ve yenilerin oluşmasını önler. İçten parlayan daha eşit ve aydınlık bir cilt ortaya çıkar. Sadece 1 haftada daha berrak bir cilde kavuşursunuz. Leke sorunu yaşayan tüm cilt tipleri kullanabilir.

Birlikte Kullan
WHITE LUCENT BRIGHTENING GEL CREAM

SHISEIDO

WHITE LUCENT BRIGHTENING GEL CREAM

Cilt Lekelerine Karşı Aydınlatıcı Jel Krem

690,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Aydınlık ve parlak bir cilt için koyu lekeleri, cilt donukluğunu ve ton eşitsizliğini hedef alan serumdur.

- Cildin iç ve dış melanin bölgelerini özel olarak formüle edilmiş bileşenler ile etkiler.

- Sakura Bright System: Cildin tüm katmanlarında melanini hedef alan özel bir teknoloji.

- Yüksek Konsantre 4MSK: Cilt yüzeyi genelinde yayılmış donukluğu hedef alır. Bu teknoloji melaninin dış bölgesini hedef alır.

- Yeni White Sand Lily, Yüksek Konsantre 4MSK ve Sakura Bright System ile epidermisin derinliklerinde olan lekeleri ve eşitsiz cilt tonunu hedef alır.

- ReNeura Technology+: Lekelere, düzensiz cilt tonu ve cilt donukluğuna karşı daha hızlı ve daha verimli sonuç alınmasını sağlar.

- Koyu lekeleri, cilt donukluğunu ve ton eşitsizliğini iyileştirir ve yenilerin oluşmasını önler.

- İçten parlayan daha eşit ve aydınlık bir cilt ortaya çıkar.

- Sadece 1 haftada %90 daha aydınlık ve daha berrak bir cilde kavuşursunuz.

- White Lucent özel kokusu: Plumeria çiçeği ile melanin üretimini bastırır ve yeşil çiçek kokusu ile duyuları uyandırır, cildi aydınlatır.
_2 pompa kadar ürünü avucunuzun içine alın ve yüzünüze uygulayın.

-1 pompa ürün daha alın ve lekelerin, çillerin üzerine uygulayın.

-Daha iyi verim alabilmek için cildinize önce Ultimune kullanın. Ultimune cildin bağışıklığını güçlendirdiğinden üzerine uygulanan bu leke serumunun da performansını da artırır. O yüzden Ultimune ve leke serumunu birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz.

-Her sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra ve nemlendiriciden önce uygulayın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
WHITE LUCENT BRIGHTENING GEL CREAM
SHISEIDO
50 ML
WHITE LUCENT BRIGHTENING GEL CREAM
Cilt Lekelerine Karşı Aydınlatıcı Jel Krem

Shiseido White Lucent Brightening Gel Cream, parlak, ışıltılı ve eşit tonlu bir cilt için canlandırıcı ve lekelere karşı cildi aydınlatıcı özellik taşıyan jel kremdir. Teknolojisi Neuroscience’dan (sinir bilimi) ilham almıştır. Cildin kendini yenileme sürecini destekleyen ReNeura Teknolojisi+ ile üretilmiştir. Reneura Teknolojisi+ ile ciltte gözle görülür aydınlık sağlar. Cilde renk veren pigmentleri uyaran faktörleri kontrol eder, aşırı melanin üretimini bastırır ve var olan lekelerin rengini açar. Yeni leke oluşumuna karşı ciltte bariyer oluşturur. Kuruluktan kaynaklanan ince çizgilerin oluşmasını önlemek için cildi 24 saat nemli tutar. Anında nem ile doymuş cilt görüntüsü sağlar. Shiseido White Lucent Overnight Cream&Mask gece maskesi ile beraber kullanıldığında ise 1 ay sonra leke görünümü farkedilir derecede azalır. Polenin cilde yapışmasını önlemek için statik elektrik üretimini bastırır. Polenin sebep olduğu duyarlılığı azaltmaya yardımcı olacak bir bariyer etkisi yaratır. Kokusu aroması için Japon turunçgili Sudaçi ve rahatlatıcı yeşil çiçek kokularının karışımı kullanılmıştır. Paraben ve mineral yağlar içermez. Komodojenik ve alerjik değildir. 20 yaş itibariyle tüm cilt tipleri için etkilidir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
690,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter