MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

NEW FUTURE SOLUTION LX CONCENTRATED BALANCING SOFTENER

150ML

Lüks Future Solution Lx Zengin İçerikli Yumuşatıcı Losyon

990,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Future Solution LX Concentrated Balancing Softener, cilde anında cömertçe nem veren ve eşsiz bir yumuşaklık hissi sağlayan zenginleştirilmiş yumuşatıcı losyondur. Cilt yapısını gözle görülür biçimde iyileştirir ve belirgin gözeneklerin görünümünü minimize eder. Shiseido’ya özel gelişmiş Enfüzyon Formülü cilde uzun süreli nem vererek anında yumuşaklık ve esneklik sağlar. Ardından gelen bakım ürünlerinin faydasını arttırır. Renk eşitliği sağlar ve aydınlık bir cilt yaratır. Cilt yapısını ve cildin genel durumunu temelden iyileştirir. 30’lu yaşlardan itibaren tüm cilt tipleri için idealdir.

Birlikte Kullan
NEW FUTURE SOLUTION LX EXTRA RICH CLEANSING FOAM

SHISEIDO

NEW FUTURE SOLUTION LX EXTRA RICH CLEANSING FOAM

Lüks Future Solution Lx Temizleme Köpüğü

720,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Future Solution LX Concentrated Balancing Softener:

- Cildin neme doyması için yüksek konsantrasyonda aktif bileşen içeren zenginleştirilmiş yumuşatıcı losyondur. Ardından gelen bakım ürünlerinin faydasını arttırır.

- 3 ay kullandıktan sonra düzensiz renk tonu ve pürüzler ortadan kalkar. Cilt gözle görülür şekilde daha ışıltılı görünür . Cilt genç, güçlü ve dirençli olur.

- Formülü yenilenmiştir. İçeriğindeki Enmei bitkisi, ömür boyu süren güzel ve genç cilt için Longevity (uzun ömürlü olma) geninin korunmasını ve hücre çoğalımını arttırır. NMT (Doğal Nem Teknolojisi) ile ritüelin başlangıcından itibaren aktif maddelerin cilde nüfuz etmesine destek olur.

- Cilt yapısını ve cildin genel durumunu temelden iyileştirir. Yumuşatıcı kremlerden daha yumuşak yapısıyla ciltte ağırlık yapmaz ve yapışkan bir his bırakmaz.

- Yaşlanma belirtileriyle savaşarak cildinin doğal güzelliğini ortaya çıkarmak isteyen 30’larından itibaren tüm kadınlar için uygundur.
- Ürünü bir pamuk yardımıyla ya da doğrudan avuç içinize pompalayarak tüm yüzünüze sürün, ellerinizle cildinize masaj yaparak ürünü iyice yedirin.

- Cildinizi temizledikten sonra her sabah ve akşam kullanın.

- Bakımınıza Shiseido Future Solution LX Total Protective Day Cream ile devam edin.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
NEW FUTURE SOLUTION LX EXTRA RICH CLEANSING FOAM
SHISEIDO
125ML
NEW FUTURE SOLUTION LX EXTRA RICH CLEANSING FOAM
Lüks Future Solution Lx Temizleme Köpüğü

Shiseido Future Solution LX Extra Rich Cleansing Foam, cildin ihtiyacını olan nem dengesini bozmadan cildi derinlemesine arındıran kremsi dokuda köpüren lüks temizleyicidir. Ciltteki ölü hücreleri, yağı, kiri etkin bir şekilde giderir. Ciltte tazelik yaratır, cildi pürüzsüz bir hisse kavuştururken, nem ile konfor sağlar. Ardından gelen bakım ürünlerinin faydaları için cildi hazırlar. Daha ışıltılı ve dengeli bir cilt yapısının oluşumuna yardımcı olur. Yenilenen formülü sayesinde artık NMT (Doğal Nem Teknolojisi) ile ritüelin başlangıcından itibaren aktif maddelerin cilde nüfuz etmesine destek olur. İçeriğinde doğada nadiren bulunan Enmei bitkisi vardır. Bu bitki, ömür boyu süren güzel ve genç cilt için Longevity (uzun ömürlü olma) geninin korunmasını ve hücre çoğalımını arttırır. 25 yaşından itibaren tüm cilt tipleri için idealdir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
720,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter