​​
MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

ULTIMUNE EYE CARE SET

Ultimune Göz Bakım Seyahat Seti

259 MT Puan İcon

259,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Ultimune Eye Care Set, göz çevresindeki tüm kırışıklıkları hedef alan bakım setidir. Göz çevresinin pürüzsüz, esnek, genç görünümünü sürdürmesine yardımcı olan ürünlerden oluşur. Setin içerisinde Ultimune Eye (15ML), Full Lash Volume mini hacim verici maskara (2ML) ve Ultimune (5ML) bulunur. Ürünlerin detayları aşağıdadır. Setin gerçek fiyatı 339TL.

Ürün Detay Güzellik Hattı
ULTIMUNE EYE (15ML): Göz çevresini daha nemli, daha pürüzsüz ve daha esnek hale getirerek , yaşlanmanın başlıca belirtilerini azaltmaya yardımcı olur. Göz kreminden önce kullanılması tavsiye edilir.

ULTIMUNE (5ML): Cilt fonksiyonlarının en iyi potansiyele ulaşmasına, cildinizin tıpkı doğduğunuz andaki gibi göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı olur. Cildin savunma gücünü arttıran konsantre bakımdır. Her cilt tipi ve yaş grubu bu ürünü kullanabilir.

FULL LASH VOLUME MASCARA (2ML): Kirpiklere hacim ve doğal esneklik kazandırır. Shiseido’nun hacimli bitiş sağlayan orijinal fırçasına sahiptir.
- Ultimune Eye konsantreyi her sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra göz çevrenize uygulayın. Göz kreminden önce kullanılması önerilir.

- Ultimune yüzü her sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra uygulayın. Nemlendiric veya serumdan önce kullanılması önerilir.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
MT Puan Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Kampanya Kapat
Kampanya Aç