​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

ULTIMUNE EYE CARE SET

Ultimune Göz Bakım Seyahat Seti

259

259,00 TL

Shiseido Ultimune Eye Care Set, göz çevresindeki tüm kırışıklıkları hedef alan bakım setidir. Göz çevresinin pürüzsüz, esnek, genç görünümünü sürdürmesine yardımcı olan ürünlerden oluşur. Setin içerisinde Ultimune Eye (15ML), Full Lash Volume mini hacim verici maskara (2ML) ve Ultimune (5ML) bulunur. Ürünlerin detayları aşağıdadır. Setin gerçek fiyatı 339TL.

ULTIMUNE EYE (15ML): Göz çevresini daha nemli, daha pürüzsüz ve daha esnek hale getirerek , yaşlanmanın başlıca belirtilerini azaltmaya yardımcı olur. Göz kreminden önce kullanılması tavsiye edilir.

ULTIMUNE (5ML): Cilt fonksiyonlarının en iyi potansiyele ulaşmasına, cildinizin tıpkı doğduğunuz andaki gibi göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı olur. Cildin savunma gücünü arttıran konsantre bakımdır. Her cilt tipi ve yaş grubu bu ürünü kullanabilir.

FULL LASH VOLUME MASCARA (2ML): Kirpiklere hacim ve doğal esneklik kazandırır. Shiseido’nun hacimli bitiş sağlayan orijinal fırçasına sahiptir.
- Ultimune Eye konsantreyi her sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra göz çevrenize uygulayın. Göz kreminden önce kullanılması önerilir.

- Ultimune yüzü her sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra uygulayın. Nemlendiric veya serumdan önce kullanılması önerilir.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL