MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


234
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

ULTIMUNE EYE TRAVEL SET

Ultimune Göz Bakım Seti – Seyahat Boy

520,00 TL


754,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Ultimune Eye Travel Set, Ultimune göz bakım setidir. Seyahatler için idealdir. Seyahat boy ürünlerden oluşur. Sette: Ultimune Eye 15ML, Ultimune Eye 3ML ve Ultimune Yüz 10ML bulunur. Setin gerçek değeri 768TL’dir. Setteki ürünlerin detayları aşağıdadır.

Ultimune Eye 15ML ve Ultimune Eye 3ML

- İlk kez göz bakım kremi kullanacak olanlar dahil, göz çevresinde birden fazla endişe yaşayanlar için çok yönlü bir üründür.

- Kuruluk, hava kirliliği, stres, UV ışınları, ovalama/sürtünme (yastık vs) gibi sebepler sonucu göz çevresinde biz farketmesek de pek çok hasar oluşur.

- Şu 5 probleme çözüm bulur: Morluk – şişkinlik- ince çizgiler- kuruluk – sarkma. Gelecekte daha fazla hasarın oluşmasını önlemek için cildin iç savunma mekanizmalarını güçlendirir.

- 24 saat nem sağlar. Anında nemli, pürüzsüz ve toparlanmış bir cilt yaratır.

1 hafta kullanım sonrasında şişkinlik ve koyu halkalar azalır. 3 ay boyunca düzenli kullanımda ise ince çizgiler ve sarkma gözle görülür bir şekilde azalır. Her yaş grubuna uygundur.

Ultimune Yüz 10ML

- Cilt fonksiyonlarının en iyi potansiyele ulaşmasına, cildinizin göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı olmak için artık eskisinden de güçlü bir formüle sahip.

- Güçlü içeriklerin bileşimi sayesinde yeni Ultimune, cildinizi günlük hasara ve yaşlanma belirtilerine karşı sadece 1 haftada% 28 daha güçlü hale getirir.

- Cilt daha pürüzsüz, daha sıkı, daha nemli ve esnek görünür. Cildin savunma gücünü arttıran bu konsantre bakımı her cilt tipi ve yaş grubu kullanabilir.

Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter