MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

ULTIMUNE HOLIDAY KIT

Cilde Gençlik Aşılayan Bakım Kiti

499 MT Puan İcon

499,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Ultimune Holiday Kit, cilde sıkılık ve gençlik veren ürünlerden oluşuyor. Sette: Ultimune (orijinal boy -50ML), BOP LiftDynamic Serum (deneme boy-7ML), BOP LiftDynamic Cream (deneme boy- 10ML) ve Ultimune Eye (deneme boy - 3ML) bulunuyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu setin gerçek fiyatı 793TL. Setteki ürünlerin detayları aşağıda yer alıyor.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
BOP LIFTDYNAMIC EYE TREATMENT

SHISEIDO

BOP LIFTDYNAMIC EYE TREATMENT

Lifting ve Sıkılaştırma Etkili Çok Fonksiyonlu Göz Çevresi Kremi

527,00 TL 620,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Ultimune Holiday Kit içerisinde yer alan ürünler:

Ultimune (orijinal boy - 50ML): Güzellik cildinizin bağışıklık sisteminde saklıdır. Ultimune, cildin çok yönlü savunma gücünü arttırmaya yönelik çalışır. Cilt fonksiyonlarının en iyi potansiyele ulaşmasına, cildinizin tıpkı doğduğunuz andaki gibi göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı olur. Üzerine uygulanan ürünlerin performansını arttırır.

BOP LiftDynamic Serum (deneme boy-7ML): Yaşlanmaya meydan okuyan çok fonksiyonlu serumdur. Cildin doğal yenileyici güçlerini destekleyen bu serum ile kolajen ve elastin üretimi artarken, cildiniz daha pürüzsüz, nemli ve yenilenmiş görünür. Sarkma ve kırışıklıklar gibi cilt kontüründe oluşan sorunlar üzerinde çalışır. Cildinde esneklik kaybı, derin kırışıklık ve kuruluk olan her kadın kullanabilir.

BOP LiftDynamic Cream (deneme boy- 10ML): Daha genç ve daha sıkı bir cilt görünümü için cildin içten gelen gücünü kullanarak 24 saat yaşlanmaya meydan okuyan çok fonksiyonlu bakım kremi. Cildi nemlendirerek cildin yenilenme sürecini ele alır ve sarkık görünümü, kırışıklıkları azaltarak cildi sıkılaştırır.

Ultimune Eye (deneme boy - 3ML): Göz çevresi cildinin daha nemli, daha pürüzsüz ve daha esnek hale getirerek yaşlanmanın başlıca belirtilerinin azalmasına yardımcı olur. Göz çevresinin genç görünmesini destekler. Üzerine uygulanan ürünlerin performansını arttırır.
- Ultimune: Temiz cilde Ultimune’u uygulayın. Sabah ve akşam kullanabilirsiniz.

- BOP LiftDynamic Serum: Daha iyi verim almak için cildinize önce Ultimune kullanın. Sabah ve akşam cildinizi temizleyip Ultimune uyguladıktan sonra, eşit bir şekilde tüm yüzünüze – aşağıdan yukarıya doğru serumu uygulayabilirsiniz.

Kremiyle birlikte kullanacaksanız, önce serumu sonra kremi sürmeniz tavsiye edilir.

- BOP LiftDynamic Cream: Ultimune ve serumdan sonra, eşit bir şekilde tüm yüzünüze – aşağıdan yukarıya –uygulayabilirsiniz. Sabah ve akşam kullanabilirsiniz.

- Ultimune Eye: Sabah ve akşam göz çevresi kreminden önce uygulayabilirsiniz. Temiz cilde sürün. Ardından günlük göz çevresi kreminiz ile devam edin. Ultimune, kendisinden sonra üzerine uyguladığınız göz kreminin performansını arttırır. Üründen daha fazla fayda sağlarsınız.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
BOP LIFTDYNAMIC EYE TREATMENT
SHISEIDO
15ML
BOP LIFTDYNAMIC EYE TREATMENT
527 MT Puan Buton
Lifting ve Sıkılaştırma Etkili Çok Fonksiyonlu Göz Çevresi Kremi

Shiseido Bio Performance LiftDynamic Eye Treatment, cildin kullanılmayan enerjisini ortaya çıkararak göz çevresinde sıkılaşma sağlayan çok fonksiyonlu göz çevresi bakım kremidir. Derin kırışıklıklara, koyu halkalara ve yorgun görünen cilde nüfuz ederek cildinizin sıkılaşmasına yardımcı olur. Göz kontürünü kaldırıp, daha sıkı ve daha genç görünüm sağlayan krem, içeriğindeki RenoCycle Sistem ile cildin onarılmasına, hücrelerin yenilenmesine ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı oluyor. 35 yaşından itibaren kullanılabilir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
620,00 TL 527,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç