MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

ULTIMUNE/BENEFIANCE WRINKLE RESIST PARTNER SET

Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Seti

279 MT Puan İcon

279,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Ultimune/Benefiance Wrinkle Resist Partner Set, çevresel faktörlerin sebep olduğu hasara karşı cildi korumaya yardımcı olan yaşlanma karşıtı bakım setidir. Setteki ürünler, cildin çok yönlü savunma gücünü arttırmaya yönelik çalışır. Sette; Ultimune cilt güçlendirici konsantre (30ML), Benefiance WrinkleResist24 Day Cream SPF15 kırışıklık karşıtı gündüz kremi (10ML) ve Benefiance WrinkleResist24 Eye Contour Cream kırışıklık karşıtı göz kremi (5ML) bulunur. Ürünlerin detayları aşağıdadır.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
ULTIMUNE POWER INFUSING EYE CONCENTRATE

SHISEIDO

ULTIMUNE POWER INFUSING EYE CONCENTRATE

Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre (Göz)

365,50 TL 430,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Ultimune/Benefiance Wrinkle Resist Partner Set:

Ultimune Power Infusing Concentrate (30ML): Cildin çok yönlü savunma gücünü artırmaya yönelik çalışır. Cilt fonksiyonlarının en iyi potansiyele ulaşmasına, cildinizin tıpkı doğduğunuz andaki gibi göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı olur. Cildin savunma gücünü arttıran konsantre bakımdır. Her cilt tipi ve yaş grubu bu ürünü kullanabilir.

Benefiance WrinkleResist24 Day Cream SPF15 (10ML): Cildi UV ışınları gibi dış etkenlerin sebep olduğu zararlardan korumaya yardımcı olan yaşlanma karşıtı gündüz nemlendiricisidir. Tüm gün boyunca kuru koşullarda bile cilde zengin nem sağlarken ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır. Kuru ve çok kuru ciltler için tavsiye edilir.

Benefiance WrinkleResist24 Eye Contour Cream (5ML): Göz çevresinde görülen 5 farklı kırışıklık tipini hedef alan ultra zengin yaşlanma karşıtı kremdir. Cilt yaşının ihtiyacına göre 30’lu yaşların başından itibaren kullanılabilir.
- Ultimune’u her sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra, gece ve gündüz kreminizden önce uygulayın.

- Benefiance WrinkleResist24 Day Cream SPF15’i Ultimune’nin ardından eşit bir şekilde tüm yüzünüze uygulayın.

- Benefiance WrinkleResist24 Eye Contour Cream’i her sabah ve akşam cilt bakımı rutininizin son aşaması olarak uygulayın.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
ULTIMUNE POWER INFUSING EYE CONCENTRATE
SHISEIDO
15ML
ULTIMUNE POWER INFUSING EYE CONCENTRATE
366 MT Puan Buton
Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre (Göz)

Shiseido Ultimune Power Infusing Eye Concentrate, cildin savunma gücünü arttıran dünyadaki ilk göz çevresi konsantresidir. Koyu halkaları, kırışıklıkları ve donuk görünümü minimize eder ve göz çevresi cildi yeni bir canlılıkla ışıldar. Bu ürünü her cilt tipi ve yaş grubu kullanabilir. 15ML.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
430,00 TL 365,50 TL
Birlikte Kullan Buton
Kampanya Kapat
Kampanya Aç