​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Mail
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


NARS

CHARLOTTE GAINSBOURG LIP TINT

Dudak Renklendirici (Sınırlı Üretim)

99

99,00 TL

Nars Lip Tint, Charlotte Gainsbourg For Nars koleksiyonu için sınırlı sayıda üretilen dudak renklendiricisidir. Tek katta bile dudaklara doğal ve örtücü bir renk kazandırır. Gainsbourg'un zahmetsiz Fransız güzelliğini çağrıştıran 3 renkte üretilmiştir: Ephelide (Antik Gül), Double Decker (Yakut Kırmızı), Promise (Kırmızı Erik). Smoky göz makyajı ile eşleştirmek veya tek başına dudakları renklendirmek için mükemmeldirler. Cildi yumuşattığı ve nem kaybını azalttığı bilinen Hindistan cevizi yağı ile dudakları koruyan C ve E vitamini ile zenginleştirilmiştir. Dudaklara taze, nemli ve canlı bir görünüm verir.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
CHARLOTTE GAINSBOURG MULTIPLE TINT

NARS

CHARLOTTE GAINSBOURG MULTIPLE TINT

Çok Amaçlı Stik Renklendirici (Sınırlı Üretim)

150,00 TL
HIZLI İNCELE
Nars Lip Tint:

- Charlotte Gainsbourg For Nars koleksiyonu için üretilen sınırlı sayıda dudak renklendiricisidir.

- Dudaklara taze, nemli ve canlı bir görünüm verir. Tek katta bile dudaklara doğal ve örtücü bir renk kazandırır.

Gainsbourg'un zahmetsiz Fransız güzelliğini çağrıştıran 3 renkte üretilmiştir: Ephelide (Antik Gül), Double Decker (Yakut Kırmızı), Promise (Kırmızı Erik).

- Charlotte Gainsbourg'un hikayesinden ve imza stilinden esinlenilerek sınırlı sayıda üretilen bir formüle sahiptir: Cildi yumuşattığı ve nem kaybını azalttığı bilinen Hindistan cevizi yağı ile dudakları koruyan C ve E vitamini ile zenginleştirilmiştir.

- Smoky göz makyajı ile eşleştirmek veya tek başına dudakları renklendirmek için mükemmeldirler.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
NARS
CHARLOTTE GAINSBOURG MULTIPLE TINT
150
Çok Amaçlı Stik Renklendirici (Sınırlı Üretim)

Nars Multiple Tint, Charlotte Gainsbourg For Nars koleksiyonu için sınırlı sayıda üretilen çok amaçlı stik renklendiricidir. Dudaklara ve yanaklar için doğal ve sıcak tonlarda 3 rengi vardır: Alice (Canlı Kırmızı), Jeanette (Işıltılı Vişne), Jo (Açık Pembe). Vitamin E (enerji ve nem vermek için) ve bambu özleriyle (blur efekt için) zenginleştirilmiştir. Cilde taze, sağlıklı ve nemli bir görünüm verir. Satenimsi bitişlidir.
RENK150,00 TL