​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


 MAITRESSE - JUNGLE RED LIP/ NAIL SET
%20
NARS

MAITRESSE - JUNGLE RED LIP/ NAIL SET

Canlı Kırmızı Makyaj Seti

132

132,00 TL


165,00 TL

Nars Maîtresse - Jungle Red Lip/ Nail Set, gösterişli kırmızı kutusu içinde kırmızı bir ruj, sınırlı sayıda üretilmiş kırmızı bir dudak parlatıcısı ve kırmızı bir ojeden oluşuyor. Kırmızı tutkunları için hepsi bir arada! Setin gerçek fiyatı: 220 TL.

Birlikte Kullan
MAKE UP REMOVING WATER

NARS

MAKE UP REMOVING WATER

Makyaj Temizleme Suyu

95,00 TL
HIZLI İNCELE
Maîtresse - Jungle Red Lip/ Nail Set:

- Nars Semi Matte Lipstick Jungle Red: Dolgun yapılı, kadifemsi bir renk sağlayan modern, yarı mat canlı kırmızı bu ruj, size kendinizi zarif, şık bir o kadar güçlü hissettirecek.

- Nars Limited Edition Lip Gloss Jungle Red: Bu set için özel üretilmiş Jungle Red’in iddiasını ve gücünü dudaklarınıza yansıtacak muhteşem bir parlatıcı.

- Nars Jungle Red Nail Polish: Bu capcanlı kırmızı renkli oje, yazın enerjisini tırnaklarınıza taşıyarak tüm dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
NARS
200ML
MAKE UP REMOVING WATER
95
Makyaj Temizleme Suyu

Nars Make Up Removing Water, yağ, alkol ve sabun içermeyen güçlü etkili ama son derece hafif yapılı bir makyaj temizleyicidir. İçeriğindeki botanik maddelerle cildi yatıştırır, ferahlatır. Makyajınızı ve tüm kiri, kalıntı bırakmadan ve cildi yıpratmadan kolaylıkla çıkarır. Cildinizi rahatlatır, nemlendirir ve aydınlık verir. Hem göz hem dudak için kullanılabilir.95,00 TL