MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

MEN REVITALIZING SHAVING SKIN CARE SET

Ferahlatan ve Canlandıran Erkek Tıraş Bakım Seti

299,00 TL


481,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Men Ferahlatan ve Canlandıran Erkek Tıraş Bakım Seti, erkeklerin cildine özel olarak tasarlanmış Shiseido Men serisindeki tazeleyici ürünlerden oluşuyor. Set: Shaving Cream 50ML (tıraş köpüğü), Total Revitalizer Eye Cream 5ML (çok fonksiyonlu göz çevresi kremi), Moisturizing Emulsion 7ML (nemlendirici emülsiyon), Hydro Master Gel 75ML (serinletici nemlendirici jel) ve Shiseido’nun özel tasarım siyah çantasından oluşuyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu setin gerçek fiyatı 481TL. Setteki ürünlerin detayları aşağıda yer alıyor.

Shiseido Men Shaving Cream 50ML (tıraş köpüğü): En kalın sakallarda ve kuru ciltlerde dahi, cildi pürüzsüz bırakan kıvamlı bir tıraş köpüğüdür. Cilde kolayca uygulanır ve sakalların kökten uca yumuşamasına yardım eder. Ciltte kızarıklığın ve tahrişin meydana gelmesini önlemek için jiletin yüzünüzden kayarak geçmesini sağlar. Tıraş bıçakları nedeniyle oluşan tahrişlere engel olur ve kolayca durulanır.

Shiseido Men Shaving Cream’i avuç icine alınarak sakalların çıkış yönünün tersine hareketler ile yayılır. Ardından kılların uzama yönünde traş edilir. Uygulama sonunda yüz su ile durulanır.

Shiseido Men Total Revitalizer Eye Cream 5ML (çok fonksiyonlu göz çevresi kremi): Kırışıklara ve kuruluğa karşı savaşan çok fonksiyonlu göz çevresi bakım kremidir. Göz altı halkaları, şişlikler, ince çizgiler ve göz kapaklarındaki sarkmaya karşı savaşır. Eye Bio-Complex HA içerir. Bu içerik hem hiyalüronik asidin doğal üretimini yeniden canlandırır, hem de bu doğal içeriğin cildin en alt tabakalarında bile parçalanmasını önler.

Shiseido Men Total Revitalizer Eye Cream’i göz altı ve göz üstü bölgelerine hafif parmak darbeleriyle her sabah ve akşam uygulayın. En iyi etki için göz çevresi kremi düzenli bir şekilde kullanılmalıdır.

Shiseido Men Moisturizing Emulsion 7ML (nemlendirici emülsiyon):
Cilde olağanüstü nem ve rahatlık veren ve cilt tarafından anında emilen kremsi bir nemlendirici emülsiyondur. Tıraş sonrası meydana gelen tahrişleri hafifletir, cildi kızarmaya ve kuruluğa karşı korur. İnce çizgilerin ortaya çıkmasını azaltırken, cildin bariyer fonksiyonunu güçlendirir.

Shiseido Men Hydro Master Gel 75ML (serinletici nemlendirici jel): Cilt tarafından hızla emilen, nemlendirici ve serinletici etkili jeldir. Görünür gözenekleri küçültür. Nemi ciltte maksimumda tutar.
Shiseido Siyah Çanta: Seyahatlerde veya evde bakım ürünlerinizin bir arada ve derli toplu görünmesini sağlar. Çok şıktır.

Shiseido Siyah Çanta: Seyahatlerde veya evde bakım ürünlerinizin bir arada ve derli toplu görünmesini sağlar. Çok şıktır.


Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter