MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

MEN TRAVEL SKIN CARE KIT

Erkeklere Özel Seyahat Cilt Bakım Seti

165,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Men Starter Kit, erkeklerin cildine özel olarak tasarlanmış Shiseido Men serisindeki 3 temel bakım ürününden oluşuyor. Setteki ürünler: Cleansing Foam 30ML (deluxe boy-yüz temizleme köpüğü), Deep Cleansing Scrub 30ML (deluxe boy-arındırıcı peeling), Hydro Master Gel 30ML (deluxe boy – serinletici nemlendirici jel). Temizleme, arındırma-traşa hazırlama ve serinletip nemlendirme özelliğine sahip bu ürünlerin detayları aşağıda yer alıyor.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
MEN TOTAL REVITALIZER EYE CREAM

SHISEIDO

MEN TOTAL REVITALIZER EYE CREAM

Çok Fonksiyonlu Göz Çevresi Kremi

390,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Men Cleansing Foam 30ML (deluxe boy): Cildin doğal nemine zarar vermeden kir ve yağ fazlalığını ortadan kaldıran, çok etkili erkek yüz temizleyicisidir. Su ile temas ettiğinde köpürür. Cildi canlandırır.

Shiseido Men Deep Cleansing Scrub Peeling 30ML (deluxe boy): Cildi derinlemesine temizleyen, ciltteki sertliği, siyah noktaları ve ölü hücreleri yok eden yüz için arındırıcı peeling’tir. Ciltte gerginlik hissi yaratmadan cildi temizler. Ölü deriyi atar, cildi tamamen arındırır.

Shiseido Men Hydro Master Gel 30ML (deluxe boy):
Cilt tarafından hızla emilen, nemlendirici ve serinletici etkili jeldir. Görünür gözenekleri küçültür. Nemi ciltte maksimumda tutar. Sebum fazlasını engellemek için şakayık özü içerir. Özellikle traştan sonra cildi ferahlatır, rahatlatır ve tahrişi, kızarıklığı alır.
- Cilt bakımınızın ilk adımı olarak yüzünüzü temizleyin. Shiseido Men Cleansing Foam’ı elinizde su ile köpürtüp yüzünüze uygulayabilirsiniz ya da nemli cildin üzerinde ovuşturarak kullanabilirsiniz.

- Ardından cildi derinlemesine arındırın. Shiseido Men Deep Cleansing Scrub Peeling ürünü cilt hafif nemliyken yüzde nazikçe ovuşturarak kullanın. Sonra ılık suyla durulayın. Haftada 2-3 kez kullanılabilir.

- Shiseido Men Hydro Master Gel’i ise cilt temizliğinden veya traştan sonra kullanabilirsiniz. Cildi nemlendirir, rahatlatır, sakinleştirir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
MEN TOTAL REVITALIZER EYE CREAM
SHISEIDO
15ML
MEN TOTAL REVITALIZER EYE CREAM
Çok Fonksiyonlu Göz Çevresi Kremi

Shiseido Men Total Revitalizer Eye Cream, kırışıklara ve kuruluğa karşı savaşan çok fonksiyonlu göz çevresi bakım kremidir. Göz altı halkaları, şişlikler, ince çizgiler ve göz kapaklarındaki sarkmaya karşı savaşır. Bu göz çevresi kremi erkeklere özel olarak geliştirilmiştir. 15ML.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
390,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter