MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

MEN SKIN PERFECTING SET

Erkeklere Özel Kusursuz Cilt Bakım Seti

336 MT Puan İcon

336,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Men Özel Cilt Bakım Kiti, erkeklerin cildine özel olarak tasarlanmış Shiseido Men serisindeki 1 orijinal 3 deneme boy üründen oluşuyor. Erkeklerin ihtiyacı olabilecek tüm ürünler bu sette yer alıyor. Sette: Shaving Cream 50ML (deneme boy-tıraş köpüğü), Deep Cleansing Scrub 50ML (deneme boy-arındırıcı peeling), Eye Soother 15ML (yatıştırıcı göz çevresi jeli), Moisturizing Emulsion 7ML (deneme boy-nemlendirici emülsiyon) ve Shiseido’nun erkeklere özel tasarım çantasından oluşuyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu setin gerçek fiyatı 336TL. Setteki ürünlerin detayları aşağıda yer alıyor.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
MEN ADENOGEN HAIR ENERGIZING SHAMPOO

SHISEIDO

MEN ADENOGEN HAIR ENERGIZING SHAMPOO

Enerji Veren Canlandırıcı Şampuan

210,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Men Erkeklere Özel Seyahat Kitindeki Ürünler:

Shiseido Men Shaving Cream 50ML (deneme boy-tıraş köpüğü): En kalın sakallarda ve kuru ciltlerde dahi, cildi pürüzsüz bırakan kıvamlı bir tıraş köpüğüdür. Cilde kolayca uygulanır ve sakalların kökten uca yumuşamasına yardım eder. Ciltte kızarıklığın ve tahrişin meydana gelmesini önlemek için jiletin yüzünüzden kayarak geçmesini sağlar. Tıraş bıçakları nedeniyle oluşan tahrişlere engel olur ve kolayca durulanır.

Shiseido Men Deep Cleansing Scrub 50ML (deneme boy-arındırıcı peeling):
Siyah noktaları ve ölü hücreleri temizleyen, cildi canlandırıcı peeling’tir. Matlaşmış ve yorgun görünen cilde enerji dolu parlaklık verir. İri taneli bitkisel ovalayıcı tanecikler, mikro tanecikler ve pürüzsüzleştirici granüller sayesinde üç farklı yöntemle cildi arındırır. Cildi kurutmadan, gerginlik hissi yaratmadan temizler.

Shiseido Men Eye Soother 15ML (yatıştırıcı göz çevresi jeli): Çevre şartlarından veya yetersiz nemlenmeden dolayı yaşlanmış göz çevresine canlılık veren serinletici jeldir. İnce çizgilerin, mor halkaların ve yorgunluk izlerinin azalmasına yardımcı olur. Sürüldüğünde hemen serinleme ve nemlendirme etkisi verir. E ve C vitamini türevleri içerir.

Shiseido Men Moisturizing Emulsion 7ML (deneme boy-nemlendirici emülsiyon): Cilde olağanüstü nem ve rahatlık veren ve cilt tarafından anında emilen kremsi bir nemlendirici emülsiyondur. Tıraş sonrası meydana gelen tahrişleri hafifletir, cildi kızarmaya ve kuruluğa karşı korur. İnce çizgilerin ortaya çıkmasını azaltırken, cildin bariyer fonksiyonunu güçlendirir.

Shiseido’nun erkeklere özel tasarım çantası: Bu çantanın ölçüleri 12x23 cm’dir. Seyahatlerde veya evde bakım ürünlerinizin bir arada ve derli toplu görünmesini sağlar. Çok şıktır.
1) Shiseido Shaving Cream’i avuç içine alarak sakalların çıkış yönünün tersine hareketler ile yüzünüze yayın. Ardından kılların uzama yönünde tıraş olun ve yüzünüzü durulayın. Sürekli yumuşaklık ve nemlendirme etkisi için bu tıraş köpüğü ürünü sabah ve akşam düzenli olarak kullanmanız tavsiye edilir.

2) Shiseido Men Deep Cleansing Scrub Peeling ürünü cilt hafif nemliyken yüzde nazikçe ovuşturarak kullanın. Sonra ılık suyla durulayın. Üründen en yüksek verimi alabilmek ve ciltte sürekliliği olan etkileri hissedebilmek için haftada 2 kez kullanım idealdir. Temizleyiciden sonra kullanılmalıdır.

3) Shiseido Men Eye Soother
’ı az miktarda göz kapağınıza ve göz altınıza parmak uçlarınızla nazikçe uyguladıktan sonra sirkülasyonu sağlamak için göz çevrenize parmak uçlarınızla hafifçe vurun.
Gün içinde yorgunluk izlerini azaltma gereği duyduğunuzda tekrarlayabilirsiniz.

4) Shiseido Men Moisturizing Emulsion, temizleme ve tıraş sonrası uygulanır. Pompasına 2 kere basın ve ürünü yüze eşit olarak yayın. Kullanılacak ürünün miktarını cildin ihtiyacına ve hava koşullarına göre ayarlayabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
MEN ADENOGEN HAIR ENERGIZING SHAMPOO
SHISEIDO
220ML
MEN ADENOGEN HAIR ENERGIZING SHAMPOO
210 MT Puan Buton
Enerji Veren Canlandırıcı Şampuan

Shiseido Adenogen Hair Energizing Shampoo, saç köklerini kirden arındırarak, saçların daha hızlı ve sağlıklı uzaması için uygun ortam hazırlayan erkek şampuanıdır. Bio-temizleyici ajanlar sayesinde saç derisindeki fazla yağı ve kiri temizler, saç büyütücü faktörlerin emilimine yardım eder. Anti-bakteriyel ajanlar ile kepeklenme ve kaşıntıyı engeller. 220ML.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
210,00 TL
Birlikte Kullan Buton
+5 DENEME BOY ÜRÜN HEDİYENİZ
Kampanya Aç