MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

ERKEKLERE ÖZEL SEYAHAT CİLT BAKIM KİTİ

Travel Skin Care Kit For Men

149 MT Puan İcon

149,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Erkeklere Özel Seyahat Kiti, erkek ciltlerinin ihtiyacı olan traş ve bakım ürünlerini bir çantada buluşturan settir. Bu sette, çok yönlü şeffaf dikdörtgen çanta ile birlikte tam 6 deluxe boy ürün yer alıyor: Beauty Partner şeffaf çanta, Deep Cleansing Scrub Peeling 50ML (Arındırıcı Peeling), Total Revitalizer Eye Cream 5ML (Göz Çevresi Kremi), Shaving Cream 50ML (Traş Kremi), Moisturizing Emulsion 7ML (Nemlendirici Emülsiyon) ve Pure Retinol Express Eye Mask (Retinollü Göz Maskesi). Seyahatte ve günlük hayatta pratik, taşınabilir deluxe boy ürünlerden oluşan setin detayları aşağıdadır.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE 15ML

SHISEIDO

ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE 15ML

Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre

199,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Beauty Partner Çanta: Çok yönlü, dikdörtgen biçiminde şeffaf makyaj ve güzellik çantasıdır. Çantanın boyutları (27cmx10cmx10cm) idir. Bu şık çanta, Makyaj Trendi markası olan Beauty InsideOut ürünüdür.

Men Deep Cleansing Scrub Peeling (50ML): Cildi derinlemesine temizleyen, ciltteki sertliği, siyah noktaları ve ölü hücreleri yok eden yüz için arındırıcı peelingtir. Ciltte gerginlik hissi yaratmadan cildi temizler.

* Ürünü cilt hafif nemliyken yüzde nazikçe ovuşturarak kullanın. Sonra ılık suyla durulayın. Haftada 2 kez kullanılmalıdır.

Men Total Revitalizer Eye Cream (5ML): Kırışıklara ve kuruluğa karşı savaşan çok fonksiyonlu göz çevresi bakım kremidir. Göz altı halkaları, şişlikler, ince çizgiler ve göz kapaklarındaki sarkmaya karşı savaşır. Bu göz çevresi kremi erkeklere özel olarak geliştirilmiştir.

*Göz altı ve göz üstü bölgelerine hafif parmak darbeleriyle her sabah ve akşam uygulayın.

Men Shaving Cream (50ML):
En kalın sakallarda ve kuru ciltlerde dahi, cildi pürüzsüz bırakan kıvamlı bir tıraş köpüğüdür. Cilde kolayca uygulanır ve sakalların kökten uca yumuşamasına yardım eder. Ciltte kızarıklığın ve tahrişin meydana gelmesini önlemek için jiletin yüzünüzden kayarak geçmesini sağlar. Tıraş bıçakları nedeniyle oluşan tahrişlere engel olur ve kolayca durulanır.

* Ürünü avuç içine alarak sakalların çıkış yönünün tersine hareketler ile yüzünüze yayın. Ardından kılların uzama yönünde tıraş olun ve yüzünüzü durulayın.

Men Moisturizing Emulsion (7ML): Cilde olağanüstü nem ve rahatlık veren ve cilt tarafından anında emilen kremsi nemlendirici emülsiyondur. Erkek ciltlerine özel geliştirilmiştir. Tıraş sonrası meydana gelen tahrişleri hafifletir, cildi kızarmaya ve kuruluğa karşı korur. İnce çizgilerin ortaya çıkmasını azaltırken, cildin bariyer fonksiyonunu güçlendirir.

* Temizleme ve tıraş sonrası uygulanır. Pompasına 2 kere basın ve ürünü yüze eşit olarak yayın.

Benefiance Wrinkle Resist 24 Pure Retinol Express Eye Mask: 3 farklı kırışıklığı hedef alarak formüle edilmiş, anında kırışıklıkları pürüzsüzleştiren göz çevresi maskesidir. Yoğun hayatın göz çevresinde yarattığı, yorgun ve donuk görünümü minimize etmeyi hedef alır.

* Haftada bir kez, cildinizi temizledikten sonra kullanın. Ürünü üzerinde gösterildiği gibi, maskeyi dar kısmı gözün iç tarafına gelecek şekilde yerleştirin. 15 dakika sonrasında maskeyi göz çevresinden alın. Ardından dairesel hareketler ile göz çevresine masaj yapın. Maske uygulamasından sonra isterseniz rutin göz kreminizi uygulabilirsiniz. Eğer maskeyi gündüz uyguladıysanız, ardından mutlaka bakım ürünü uygulamanız önerilir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
SHISEIDO
15ML
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE 15ML
199 MT Puan Buton
Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate, cilt fonksiyonlarının en iyi potansiyele ulaşmasına, cildinizin tıpkı doğduğunuz andaki gibi göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı olur. Cildin savunma gücünü arttıran konsantre bakımdır. Her cilt tipi ve yaş grubu bu ürünü kullanabilir. 15ML.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
199,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç