MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


269
SHISEIDO

ANTI-AGING MEN SKIN CARE SET

Yaşlanma Karşıtı Erkek Cilt Bakım Seti

490,00 TL


759,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Men Yaşlanma Karşıtı Bakım Seti, erkeklerin cildine özel olarak tasarlanmış Shiseido Men serisindeki anti-aging etkili ürünlerden oluşuyor. Set: Total Revitalizer Eye Cream 5ML (çok fonksiyonlu göz çevresi kremi), Total Revitalizer Cream 50ML (çok fonksiyonlu cildi canlandırıcı krem), Active Energizing Concentrate 7ML (cilde enerji veren konsantre), Shaving Cream 50ML (tıraş köpüğü) ve Shiseido’nun özel tasarım siyah çantasından oluşuyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu setin gerçek fiyatı 759TL. Setteki ürünlerin detayları aşağıda yer alıyor.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
URBAN ENVIRONMENT UV PROTECTION CREAM SPF50

SHISEIDO

URBAN ENVIRONMENT UV PROTECTION CREAM SPF50

Şehir Yaşamında Cildi UV Işınlarına Karşı Koruyan Günlük Güneş Kremi SPF50 (Yüz ve Vücut)

280,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Men Shaving Cream 50ML (tıraş köpüğü): En kalın sakallarda ve kuru ciltlerde dahi, cildi pürüzsüz bırakan kıvamlı bir tıraş köpüğüdür. Cilde kolayca uygulanır ve sakalların kökten uca yumuşamasına yardım eder. Ciltte kızarıklığın ve tahrişin meydana gelmesini önlemek için jiletin yüzünüzden kayarak geçmesini sağlar. Tıraş bıçakları nedeniyle oluşan tahrişlere engel olur ve kolayca durulanır.

Shiseido Men Shaving Cream’i avuç icine alınarak sakalların çıkış yönünün tersine hareketler ile yayılır. Ardından kılların uzama yönünde traş edilir. Uygulama sonunda yüz su ile durulanır.

Shiseido Men Active Energizing Concentrate 7ML (cilde enerji veren konsantre):
Bu çok yönlü bakım yüksek etkili içeriğiyle ciltteki yaşlanma, yorgunluk, stres sonucu oluşan zararları düzeltirken cildi güçlendirir ve canlandırır. Yalnızca 2 haftada ince çizgilerin görünümünü azaltır ve belirgin yüz hatlarını şekle sokar. Donukluğu, gözle görülen gözenekleri ve yağlanmayı azaltarak ciltte sağlıklı bir görünüm yaratır. Cildi 24 saat nemli tutar. Ultra pürüzsüz canlandırıcı ferah dokusu cilt tarafından hızlıca emilir.

Shiseido Men Active Energizing Concentrate’i tek başına ya da günlük nemlendiricinizden önce kullanılabilir. Cildi arındırdıktan ve/veya tıraştan sonra pompaya 2-3 kez basın, yukarı kaldırma hareketleriyle yüzünüze uygulayın. En iyi sonuç için hem sabah hem akşam kullanın.

Shiseido Men Total Revitalizer Eye Cream 5ML (çok fonksiyonlu göz çevresi kremi):
Kırışıklara ve kuruluğa karşı savaşan çok fonksiyonlu göz çevresi bakım kremidir. Göz altı halkaları, şişlikler, ince çizgiler ve göz kapaklarındaki sarkmaya karşı savaşır. Eye Bio-Complex HA içerir. Bu içerik hem hiyalüronik asidin doğal üretimini yeniden canlandırır, hem de bu doğal içeriğin cildin en alt tabakalarında bile parçalanmasını önler.

Shiseido Men Total Revitalizer Eye Cream’i göz altı ve göz üstü bölgelerine hafif parmak darbeleriyle her sabah ve akşam uygulayın. En iyi etki için göz çevresi kremi düzenli bir şekilde kullanılmalıdır.

Shiseido Men Total Revitalizer Cream 50ML (çok fonksiyonlu cildi canlandırıcı krem):
Cildin doğal gücünü en yüksek seviyeye çıkarır, yorgun bir cilde yeniden hayat verir. Bu cilt canlandırıcı krem, 24 saat boyunca nemi ciltte tutarken kuruluk, donukluk, ince çizgiler ve diğer yaşlılık belirtilerine karşı savunma gücünü artıran ve enerji veren yüksek performanslı kremdir. Esneklik ve sıkılık vererek cilde genç bir görünüm kazandırır. Düzenli kullanım ince çizgilere daha yararlı olurken ciltteki parlaklığı arttırır. Çevresel stres ve kuruluğa karşı korur. Kremi uyguladığınız yüzeyde anında muhteşem bir ton ve nem ortaya çıkar.

Cilt bakımının son aşaması olarak, cilt temizliği veya tıraş sonrasında bir inci tanesi büyüklüğünde Shiseido Men Total Revitalizer Cream’i yüzünüzde yukarı doğru hareketler ile uygulayın. En iyi cilt bakımı için sabah akşam kullanmanız tavsiye edilir.

Shiseido Siyah Çanta: Seyahatlerde veya evde bakım ürünlerinizin bir arada ve derli toplu görünmesini sağlar. Çok şıktır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
URBAN ENVIRONMENT UV PROTECTION CREAM SPF50
SHISEIDO
50ML
URBAN ENVIRONMENT UV PROTECTION CREAM SPF50
Şehir Yaşamında Cildi UV Işınlarına Karşı Koruyan Günlük Güneş Kremi SPF50 (Yüz ve Vücut)

Shiseido Urban Environment UV Protection Cream SPF50, UV ışınları, kuruluk ve hava kirliliği gibi zararlı etkenlerden cildi korurken nemlendiren, tüy gibi hafif günlük güneş kremi. Makyaj bazı olarak da kullanılabilir. Her yaştan cilt tipi kullanabilir. Suya dayanıklı bir üründür. 50ML.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
280,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter