​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

MEN FACIAL CONTOUR REFINER

50ML

Yüz Kontürünü Sıkılaştırıcı

145

145,00 TL

Shiseido Men Facial Contour Refiner, daha sıkı, pürüzsüz ve genç görünen cilt oluşumunu destekleyerek yüzdeki yaşlanma belirtilerine karşı mücadele eden sıkılaştırıcı bakımdır. Erkekler için özel olarak geliştirilmiştir. Çene hattındaki sarkma ve gıdı oluşmasına karşı etkilidir. 50ML.

Birlikte Kullan
MEN TOTAL REVITALIZER

SHISEIDO

MEN TOTAL REVITALIZER

Çok Fonsiyonlu Cildi Canlandırıcı Krem

339,00 TL
HIZLI İNCELE
Shiseido Men Facial Contour Refiner:

- Daha sıkı, pürüzsüz ve genç görünen cilt oluşumunu destekleyerek sarkma ve gıdı oluşması gibi yüzdeki yaşlanma belirtilerine karşı mücadele eden yüksek etkili emülsiyondur.

- Erkekler için özel olarak geliştirilmiştir.

- Çene hattındaki sarkma ve gıdı oluşmasına karşı etkilidir.

- İçeriğindeki Maya özü ile cildin derin tabakalarındaki kolajen hatlarının sıkılaşmasını arttırır.

- Emülsiyonu yüze yukarı doğu hareketlerle uygulamak cildin canlılığını arttırır ve düzenli kullanımda cildin sıkılığı artar.

- Ayrıca içeriğindeki Shiseido’ya özel Hasar Onarım Kompleksi cildin savunma gücünü arttırır ve E vitamini ile daha nemli ve sağlıklı görünün bir cilt oluşmasını sağlar.
Shiseido Men Facial Contour Refiner’i yüze yukarı doğru hareketlerle uygulayın. Her akşam kullanabilirsiniz. Düzenli kullanımda cildin sıkılığı belirgin şekilde artar.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
50ML
MEN TOTAL REVITALIZER
339
Çok Fonsiyonlu Cildi Canlandırıcı Krem

Shiseido Men Total Revitalizer; kuruluk, donukluk, ince çizgiler ve yaşlanma belirtilerine karşı etkili yüksek performanslı cilt canlandırıcı kremdir. 24 saat boyunca nemi ciltte tutar. Erkeklere özel geliştirilmiştir. Cildin doğal gücünü en yüksek seviyeye çıkarır, yorgun bir cilde yeniden hayat verir. 50ML.339,00 TL